| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi sterg contul de TPU si intrebarile am trimis 2 mesaje echipei TPU dar fara raspuns ce sa fac? am asteptat vreo saptamana dar fara nici un raspuns...

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

GuessWho, mai asteapta cateva zile! Probabil adminii sunt ocupati - ingropati sub avalansa de mesaje. Daca nici intr-o saptamana-doua nu se rezolva, mai trimite o cerere la Contact! Succes!

Smith-ule, buna-i asta! Dar functioneaza mai degraba, daca vrei sa apari in lista suspendatilor. Stii, ca e la moda printre cei de la Trivia, nu?
Apropo, am fost de nenumarate ori injurata in acest scop (in privat), dar cum nu-mi place sa fiu manipulata, nici de-al dracu' nu-i raportez. Da, stiu, "Bad, Bad girl"...

| lovemyname a răspuns:

Sa te *** in gura