| maurizia98 a întrebat:

Vreau si eu sa raspund la niste intrebari TPU dar nu ma lasa. Spun ca trebuie sa confirm e-mailul. L-am confirmat dar tot nu-mi iese! Ce sa fac? Dau fundooi!

Răspuns Câştigător
| Horia_8139 a răspuns:

Apesi pe editare date logare si apoi mai introduci odata emailul sau alt email(daca ai).si apoi mai confirmi odata.pe urma ar trebui sa te lase. sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!