| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!
am o mare problema! am pus o intrebare aici pe TPU, si imi arata ca am 2 raspunsuri la ea,dar nu pot sa vad raspunsurile!
va rog, help me!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cred că te referi la întrebarea de la linkul :
http://www.tpu.ro/......nda-de-la/

Într-adevăr, în secţiunea întrebărilor postate de tine, apare că ar avea 2 răspunsuri; dar, în momentul accesării, nici mie NU îmi apare vreun răspuns postat :(

Acest lucru se poate întâmpla dacă userul care ţi-a răspuns a fost introdus ( după ce a dat răspunsurile ) în lista ta de "Ignore".

Dacă nu ai introdus pe nimeni în lista de "Ignore" după data de 13 aprilie, atunci poate fi o eroare.
În acest caz, trimite un mesaj Adminei, la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| shurubeluuuu a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc mult!

| bursuc001 a răspuns (pentru shurubeluuuu):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie sa astepti pana vor fi comfirmate raspunsurile, o sa iti apara in cel mai scur timp.

| byancaa13 a răspuns:

Apasa pe intrebare.

| shurubeluuuu a răspuns (pentru byancaa13):

Am apasat, imi arata intrebarea, si sub intrebare e un ditamai spatiul alb!