| costik a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot gasi o persoana concreta care tot e inregistrata pe sait, vreau sa-l adaug in prieteni. Macar spune-ti daca e posibil acest lucru.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Comunitatea" http://www.tpu.ro/uşeri şi cauţi prietenul respectiv după nume de utilizator (dacă îl ştii), introducând nickname-ul lui în a doua căsuţă de căutare, după poză sau Rank.
Însă nu îl vei putea găsi după adresa de mail. Toţi suntem sub protecţia anonimatului.
Succes!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il gasesti intrand pe profilul lui de la o intrebare ori un raspuns al acestuia ori dand o cautare din COMUNITATEA cu numele de utilizator(a doua fereastra de cautare). Succes si numai bine!