| LetMeHelp a întrebat:

Stie cineva cand se anunta castigatorii maratonului TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/blog/?p=4281
astazi trebuia afisat castigatorul, daca nu au afisat pana acum, cred ca o va face luni, sambata/duminica fiind liberi.
O seara buna:)

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Castigatorii maratonului TPU, vor fi anuntati in cursul zile de azi.

Data curenta: 23.08. 2013.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpu.ro/blog/?p=4281

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iar avem un premiu de dat happy
concursAdd comments
Profitam si noi de ziua libera si va invitam la editia de august a Maratonului TPU. N-am schimbat regulile, asa ca va asteptam raspunsurile la cele mai recente intrebari din Oracol. Saptamana viitoare, pe 23 august, anuntam si castigatorul, desemnat prin tragere la sorti. Premiul este un iPod Shuffle.
Mult succes tuturor! "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cred ca abia poimaine se va afisa castigatorul.Un pic de rabdare...
Te pup!