| CHANELno5 a întrebat:

Sunt "utilizator junior". Cum trec la urmatoarea 'etapa'? happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Chanelhappy
trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, sa ai 100 de raspunsuri(de calitate)fii activ/a pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior.
O seara buna sa aihappy

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 10 zile de activitate pe TPU si cel putin 100 de raspunsuri. Succes si numai bine!

| vali1985 a răspuns:

Ai nevoie de 100 raspunsuri si 10 zile de activitate pe TPU.
Sper sa-ti fie de folos!
Noapte buna!

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ai contul TPU pentru a deveni senior.

| DarkBlood32 a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile vechime pe site si sa fi foarte activ pe site, cel putin 100 de raspunsuri aprobate, sau nu stiu. Apoi devi senior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 10 zile pe TPU si minim 100 de raspunsuri, devii senior.Mult succes.

| AlliCeAntrax1 a răspuns:

100 de raspunsuri