| KamaSutra a întrebat:

Tocmai ce am primit o notificare. A venit topul săptămânii şi *tobele vă rog*... Sunt pe locul 1! happy *yeeey*

Iar acum întrebarea, în fucţie de ce se face acest top? Adică ce se ia în considerare?

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Sunt 27, yey.
Tot timpul sunt intre 20 si 30, yey #2.

34 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Meritai...la cat ai raspuns... happy Eu am tras chiulul, sunt pe 11.

| KamaSutra explică (pentru RainmakerX):

Dar eu nu ma gandeam ca am raspuns atat thinking

Lasa, nu-o nimic, conteaza calitatea, nu cantitatea, si mai ales ca eu majoritatea raspusnurilor le-am de la chat pe T/A

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

happy Nu e adevarat... in totalitate. Ai raspuns si la alte categorii, am vazut eu ...deci termina cu modestia! rolling on the floor Felicitari!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ieeeeei:XX::X:X

| Hitler666MD a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Te-ai prins ba, sau inca nu?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Balaughing,m-am prins de zile bune.cand ti-ai manifestat repugna fata de mine si ai zis ca nu sunt amuzant

| Hitler666MD a răspuns (pentru SergiuBoss11):

O dai pe atotstiutoru' acum laughing, usor de minte mai esti rolling on the floor))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

laughingnu voiam sa-ti divulg secretul, daca o faceam as fi inlaturat orice dubiu in legatura cu personalitatea ta ++.De fapt, nu prea mai erau dubii, dar incercam sa pastrez aparenta unei lumi, in care dante cel ce a fost...nu era gay, ci doar o fiinta ce s-a abatut putin de sub cupola normelor morale.

| Hitler666MD a răspuns (pentru SergiuBoss11):

:)))))))))))))))) Imi vine sa rad esti atat de destept esti. Poate esti un zeu :))) zeul c0calarilor, + ca ai dorit relatii la distanta cu o fata de 15 ani ceea ce e si mai penibil in cazul tau. Si inca ceva cadou de la mine : https://www.youtube.com/watch?v=Gtgx0hb0o58 =)))))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Ok,nu poti argumenta cu un prost, e ca o lege, dar voi incerca sa-ti stric dispozitia cu un umor de calitate.
In timp ce tu mananci din halca de carne facuta de mamicuta ta in tigaie cu mult ulei apoi pusa in farfurie si adusa in camera din care iesi ocazional cand te mai duci la wc eu am alte ocupatii.Nu voi spune ce ocupatii pentru ca nu le vei intelege, dar cred ca am mai multa scoala decat toti inteleptii familiei tale care nu prea sunt, dar banuind ca ar fi...Intelegi tu, nu esti tont.
Nu am incercat sa am relatii cu fete de 15 ani la distanta, ci doar am fost ironic in toate raspunsurile mele.Si,totusi,daca as fi reusit sa intreprind o relatie cu o fata de 15 ani la distanta=]]inseamna ca ma pricep la vorbit si sunt bun, desi
Totusi, facandu-ma cocalar, tu, un boracel mic si nedormit de pana in 15 ani,abuzat de colegii de clasa prin bai si alte locuri stranii nu inseamna nimic.
Un tontalau mic pe nume Sandu isi face cont pe TPU cu numele Dante.N-am vazut ceva mai antitetic in viata mea.Tu si numele Dantelaughing.Iti faci cont pe TPU, tu, Dante alias Sandu, cu nume de fata si te dai drept fata.Ce poate fi mai penibil decat asta? Stai, asta nu e tot! Dupa le spui tuturor ca esti de fapt Dante ca sa rada la infinit de tine.Ai fi putut incheia acest misto prin renuntarea la tpu.In acest moment,l-ai accentuat din nou.Te-ai dus de rapa,ba, Dantelaughing. Sper sa intrii intr-un liceu bun, altfel stai numai pe colac in fata calculatorului.
Citind asta te vei frustra atat de tare incat iti va scapa halca de carne din mana si vei da un pumn puternic in perna ca sa-ti versi mania, dar adevarul e in fata ta.
Apropo, cu ce fata de 15 ani am incercat sa intretin relatii la distanta?laughing

| Hitler666MD a răspuns (pentru SergiuBoss11):

:))))))))))))))) Frate crezi ca am de gand sa-ti citesc "banutii ". Esti de o talie prea "inalta ca eu sa-ti inteleg raspunsul " maret. O dar vai, deja plang atat de tare m-ai ranit.=)))) cu "istetimea " ta.Sa stii ca m-ai frustrat "atat de tare " incat ma doare inima :)), dar ce pot sa fac cand in fata mea sta maretul Sergiu Boss zeul, un adevarat maestru. Acum pe bune :)) crezi ca o sa atrag atentia la parerea ta de doi bani? nu multumesc domnisorule continua sa pescuiesti gagici minore, poate te-or inchide pentru pedofilie.
PS : http://memecrunch.com/meme/JEGZ/haters-gonna-hate/image.jpg

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Parerea mea coincide cu a tuturor oamenilor care au vorbit cel putin o data cu tine.laughingtoate persoanele ce au purtat o conversatie cu tine sunt hateri?
Fac abstractie de cei ce ii lingusesti si te tolereaza.

| Hitler666MD a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ma dobori cu inteligenta ta esti prea inteligent rolling on the floor

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Pai sa stii ca sunt, lasand la o parte faptul ca esti ironic, n-ai adus nici macar un argument in privinta orientarii tale sexuale sau a vorbelor mele.Tu doar ai repetat de multe ori "esti inteligent". desi esti ironic, ceea ce spui e adevarat.Ba,nu sunt eu vinovat pentru abuzurile suferite de tine in scoala, nu-ti mai varsa frustrarile pe minelaughing

| Hitler666MD a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pentru ce as fi eu deschis cu c0calarii laughing) rolling on the floor

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Ba,cocalarii te vor deschide pe la liceu, in toaleta baietilor, dar eu nu-ti fac nimicthinking ai putea sa ai o opinie, pana si la balaceanca daca il iau pe cel mai bolnav de acolo si port o conversatie cu el, scot mai multe cuvinte de la el si mai multe opinii decat de la tine.
Un om care spune adevarul e cocalar?laughingDe cand?

| Hitler666MD a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce rost mai are sa imi spun opinia rolling on the floor). Stii, m-a invatat unu' din clasa sa nu ma pun cu fiinte nevertebrate ca tine laughing)))

| LePotato a răspuns:

Bravo, bravo

| RareşTPUro a răspuns:

Bravo. Acest top se face in functie de numarul raspunsurilor date in luna sau saptamana respectiva si de voturile primite la diferite raspunsuri.

| KamaSutra explică (pentru RareşTPUro):

Mersi smug
Ahaa, deci eu am dat cele mai multe raspunsuri din saptamana asta? Ce drăguţ laughing)

Credeam ca sunt singura fara somn...

| RareşTPUro a răspuns (pentru KamaSutra):

Deci nu ai dat cele mai multe raspunsuri aceasta saptamana. De fapt se calculeaza numarul raspunsurilor din aceasta saptamana, cu numarul voturilor din anumite raspunsuri si se face o medie generala pe saptamana. Iar tu ai iesit cu 50 raspunsuri folositoare, 24 raspunsuri amuzante si 24 raspunsuri inteligente (numarul de voturi primite). Dar numarul de raspunsuri pe toata saptamana, nu este publicat si el.

| celdesuspendat a răspuns (pentru KamaSutra):

Mai sunt lilieci pe lume. nu esti singura persoana care nu doarme noaptea laughing

| Geanin a răspuns:

Eu sunt pe 12. Bucara-te pentru mine, acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

kiss kiss kiss Felicitari
L-ai detronat pe remus1007.laughing.ai avut noroc ca a fost suspendat crying
Si eu sunt No3, yay...happy

| celdesuspendat a răspuns (pentru anonim_4396):

I se spune "detronatoareawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru celdesuspendat):

No way, man...

| celdesuspendat a răspuns (pentru anonim_4396):

Shhhh...

| anonim_4396 a răspuns (pentru celdesuspendat):

Ok okrolling on the floor

| celdesuspendat a răspuns (pentru celdesuspendat):

Eu sunt utilizator junior, nu pot da mesaje sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarmul si perversiunea. smug ia uite la ea, locu 1. Baaa :]]

| L1feDRAIN a răspuns:

Raspunsurile si voturile pe parcusul saptamanii.

Eu sunt pe locul 53...cred.

| Hitler666MD a răspuns:

Laudaroaso.

| Hitler666MD a răspuns:

Ma doare sufletul laughing

| ThePuffy a răspuns:

Eu tot cred ca cartoful *ignora cacofonia, plss* meu de companie ar trebui sa fie pe primul loc... e cam agresiv, dar e un cartof bun...