| mariatina a întrebat:

TPU poate sa fie un site de sfaturi sau numai de comentarii? Ca vad ca unii nu pot sa dea nici un sfat doar comentarii rautacioase. Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar daca aveti de dat un comentariu rautacios la aceasta intrebare nu va mai pierdeti timul.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca orice comunitate, si TPU are oameni cu personalitati/caractere diferite, iar unii nu-si pot tine frustrarile in frau si isi varsa amarul aici, unde nu-i poate opri nimeni. Asta ii face sa se simta superiori, desi in realitate lucrurile stau cu totul altfel. Incearca sa-i ignori! Iar cand postarile sunt de-a dreptu' jignitoare/obscene, raporteaza-le!
Succes! Numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

Doar unii...dau sfaturi rautacioase! Ai vazut cumva ''padure fara uscaturi''? Asa este si pe TPU!

Apache
| Apache a răspuns:

Nu am de ce sa dau un comentariu rautacios la aceasta intrebare...fiindca nu mi se pare o intrebare stupida!
dar,, la intrebari tampite de genul :
http://www.tpu.ro/......i-au-dupa/
.nu imi poti zice sa nu o jignesc...

| Biby a răspuns:

Buna.
Cu toti suntem diferiti.Dar,intr-adevar pe acest site,unii sunt chiar nesimtiti si rai,care in loc sa raspunda la intrebari, jigneste persoana respectiva.
Daca mai vezi astfel de persoane, raporteaza-le!

| PuffyPufosul a răspuns:

Este adevarat... dar nu toti sunt asa.