| Bishop a întrebat:

Unde pot vedea cate raspunsuri stupide, amuzante, folositoare, nefolositoare sau inteligente am?

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Pe profilul tau, la Punctaj.
Nu a intrebat cum afla "cine" i-a dat voturile, ci unde sa vada cate are.

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pe profilul tau, la '' Punctaj ''.

| Bishop explică:

Multumesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum zice melina, doar ca ar fi mai economic sa te uiti direct la dusmani. O sa -mi spui ca n-ai, voi rade 5 minute si-ti voi spune ca toti avem. Economiseste timp si nu te uita la mine: nu ti-am dat niciun stupid.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Nu-ti pierde nici timpul si nici buna dispozitie sa cauti cine te-a "gratulat" cu voturi stupide, sau chestii nelalocul lor! Mai bine, cauta ca numarul raspunsurilor considerate utile, inteligente, castigatoare, sa fie mult mai numeros. Asa vei avea satisfactia lucrului implinit.

| claudya a răspuns:

Profil-punctaj......si vezi...

Răspuns utilizator avertizat
| marria a răspuns:

Vizualizare profil-punctaj(deasupra voturilor date de tine in ult 60 de zile)

| cristina_4459 a răspuns:

Intra la vizualizare profil/punctaj si acolo iti arata cate voturi ai si cum sunt