| xDragosel007 a întrebat:

Va place acest site TPU si daca da, de ce? De exemplu mie imi place deoarece poti ajuta oameni care chiar au nevoie de ajutor si opinii, si un plus ca are acest concurs cu campionul zile pentru a stimula cel care raspunde la intrebari! TPU tine-o tot asa!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Imi place acest site, altfel nu rezistam pana in ziua de azi...
Imi place ca pot ajuta, ca pot invata cate ceva si ca putem schimba impresii si pareri...
O zi buna happy

| darrio2007 a răspuns:

Imi place sa ajut pe unii care intr-adevar au nevoie.Desi sunt unii care posteaza intrebari doar la misto si daca le raspunzi la fel, te trimit la origini.Am pornit deja pe al 7 lea an.

| alexandrualind a răspuns:

Mie imi place sa ajut oamenii!

| Beutz a răspuns:

Imi place site-ul deoarece e frumos... ( plus ca tu mi-ai furat vorba laughing) )