| PupicelT a întrebat:

Vreau sa imi schimb numele si nu merge, orice as scrie imi arata Username-ul introdus de tine contine caractere invalide sau a depasit 50 de caractere.
Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere. Nici poza nu ma lasa sa o schimb. Ce`i de facut?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Scapă de semnul dintre "Teo" și "9890" și nu vei mai avea probleme.
Succes.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Probabil ai scris un nume cam lung. Pune unul scurt care nu-l mai are nimeni. Iar despre poză, trebuie să meargă. Dacă nu, trimite mesaj la Contact. Succes

| MessiRăzvănykăă99 a răspuns:

Pai,incearca cu litere si numere, cu semne de punctuatie,.:;"[, tot asa...

| RwkY a răspuns:

:-\ Nu stiu ce sa zic, la mine merge happy contacteaza administrator-ul.

p.s. banuiesc ca te referi la TPU