| anonim_4396 a întrebat:

3 fete ce ati alege:pe aia urata dar desteapta, pe aia grasa dar bogata sau pe aia proasta dar frumoasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Varianta 4 - "nici una" nu exista? oh go on

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@iauru, oh go on mersi! Am ras la maxim datorita tie. rolling on the floor

| Malvina24 a răspuns:

Pe cea urata si desteapta!

| Roby67 a răspuns:

Toate trei sunt bune la casa omului happy

| Razvan a răspuns:

Daca as fi baiat as alege-o pe cea grasa si bogata
De ce? Ca sa imi iau apoi ca amante una frumoasa si una cultahee hee

| Ea12345 a răspuns:

As alege fata urata, dar desteapta.As avea cu cine purta o conversatie si am fi prietene bune.Imaginea e trecatoare, insa ceea ce ai in cap ramane toata viata.happy

| Ana213 a răspuns:

Cea grasa dar bogata e pentru barbatii-tarfe laughing
Iar cea proasta dar frumoasa e pentru o aventura.

Insa exista fete si destepte si frumoasewinking cunosc cateva care le a inzestrat natura cu ambele frumoase si destepte insa pe mine unu nu fascineaza bogatia, si frumusetea e trecatoare, pana la urma conteaza ce are in cap.

Dar in nici un caz nu m-ar interesa una care e foarte desteapta si imi e rusine sa o scot in oras tongue

In concluzie cred ca exista si tipuri de fete care l-ai mentionat tu, dar mai sunt si altele greu de gasit ce e adevarat dar exista!

Răspuns utilizator avertizat
| Octavutzu a răspuns:

Urata si desteapta nu ca urata ramande la nesfarsit asi alege-o pe cea proasta si frumoasa si apoi o fac eu sa devina desteapta si frumoasawinking

| Cory89 a răspuns:

Pe mine rolling on the floor frumoasa, desteapta si bogata (sufleteste) fara lipsa de modestie laughing) e bine ca totusi am incredere in mine si in calitatzile melehee hee

| Fvn a răspuns:

Daca as fi baiat, pe aia proasta da' frumoasa. Ce naiba, sa am ce regula straight face

| iauru a răspuns:

Clar ca exista nu zic eu ca nu puneam si eu o-ntrebare asa
eram curios sa vad si alte pareri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine avand in vedere ca nici eu nu sunt frumos poate unpic dragut dara atat nas avea pretentii so aleg pe cea frumoasa deci ramane cea grasa si cum o numiti voi urata desi nu exista femei urate exista doar suflete urate

| vyolycy a răspuns:

Ca cafeaua... 3in 1laughing

| boing_5323 a răspuns:

Hmm uite o intrebare buna chiar foarte buna sunt curios ce raspunsuri o sa ai eu personal chiar nu stiu ce sa aleg laughing) m. a lasat masca