| Woodenpints91 a întrebat:

Acum un an am făcut campania "Anti copii retarzi şi fără imaginatie care întreabă pe TPU ce farse să facă de 1 aprilie". Am de gând să o fac şi anul ăsta.
Cine se bagă?

48 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O sa fie muuuuuuult de munca...

| Bogdanux a răspuns:

I'm here.

| Fragile a răspuns:

Sunt total de acord.
M-am săturat să văd atâtea întrebări din astea, şi toate să aibă EXACT acelaşi răspuns. Acele farse luate de pe net. Şi nu, nu sunt diferite, sunt doar acelea mereu. Şi m-am săturat să le citesc de n ori. Şi unele sunt chiar stupide, cum ar fi aia cu focl. E chiar periculos, şi mai degrabă părinţii s-ar putea să se supere şi să te pedepsească, pentru riscul unui incendiu la această gluă nesărată. Deci oameni buni, fiţi originali, creativi, şi inventaţi voi farse.

| Puţifer a răspuns:

Ce să fac de 1 aprilie? să mă scobesc în nas sau în cur?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Puţifer):

Cur...smug

| Ţepeşu a răspuns:

HeY TpU, Vreau si Eu NiStE FaRsE SmEcHeRe pEnTrU 1 ApRiLie.

| paranteză a răspuns (pentru Ţepeşu):

Te fuţi pă tastatură?

| MâţulMov a răspuns:

Ok ma bag, cu ce incepem?

| MâţulMov a răspuns:

OOO, araproasto bine te-am gasit, acum pot sa-ti dau ignore si sa te raportez.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Fac em in dă es

| MyObsession a răspuns:

Kira 2 it's right here,***.

| GhostStar a răspuns (pentru MyObsession):

Kira din death note?

| MyObsession a răspuns (pentru GhostStar):

Da.

| GhostStar a răspuns (pentru MyObsession):

Nu sunt singurul ciudat care se uita la anime.

| MyObsession a răspuns (pentru GhostStar):

Ohhhh bro! Şi tu salivezi după anime!

| GhostStar a răspuns (pentru MyObsession):

Ce anime iti place tie? Eu iubesc soul eater

| Șâret a răspuns:

Totally in.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Șâret):

De cand nu ai mai intrat...

| Deny1333 a răspuns:

I'm in.

| AlinaaAli a răspuns:

Bineinteles ca sunt aicibatting eyelashes

| Downfall a răspuns:

Bună idee. Te susţinwinking

| Cristianne a răspuns:

Here I am.

| Summer5505 a răspuns:

Ar trebui sa zicem 'merci' ca 1 aprilie e doar o data pe an...

| GhostStar a răspuns:

Ma ocup cu uciderea!

| Pawesome a răspuns:

Im in, as always. EU aduc spanzuratoarea!

| Bitzy a răspuns:

Probabil nu aș fi de acord cu asta deoarece TPU este un site ce implică mai multe persoane pentru a ajuta altă persoană în anumite scopuri... dar sunt sătulă de cei ce întreabă mai întâi TPU și nici măcar nu se uită pe Google, probabil că sunt unii ce doresc și alte rezultate.
Dar... Să spun că particip și eu la campanie doar că neah. "retarzi"?
Să nu ne coborâm...
Nu?
Și campania asta are un scop? Sau e o simplă întrebare? :S

| NothingToEat a răspuns:

Eu

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

I'm in.
Mai ramane de vazut partea cu "ii violam". N-o putem pune pe Arrabella, sau cum ma-sa s-o scrie, sa-i violeze?

P. S:Cine imi da si mie niste idei de farse $mechere si haladite?

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Inafara de "a suge", in vocabularul tau gol, nu mai exista si alte verbe?

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sa te bazezi pe imiplacesaenervezlumea laughing

| Hmmmm a răspuns:

M-as baga, dar nu exista sorti de izbanda. Prostimea e multa. O sa aparem printre ei ceva similar unor nebuni printre pioni.

| MaliciousDeath a răspuns:

Pare interesant. Mă bag.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Daca faci si pentru copilasii care put sute de intrebari fara sa gandeasca-asa in general nu doar la d/s- ma bag

| AmandytaErhan a răspuns:

Ceea ce faceti voi nu e corect si frumos, ceilalti au tot dreptul sa posteze orice intrebare vor pe site care nu incalca regulie site-ului. Si campania ta nu o sa ajunga nici la cel mai apropiat veceu public, asa cum a fost si anul trecut, Toti scriu aici eu si scriu comentarii urate la intrebarile celorlalti... ce mai evolutie in domeniul trolling-ului!

si apropo ar fi timpul sa schimbi fata aia cu gura crapata ca ma irita deja

| Woodenpints91 explică (pentru AmandytaErhan):

Ce te face să crezi că dau mai mult de un scuipat pe părerea ta sau a celorlalţi care mă susţin sau nu?

| AmandytaErhan a răspuns:

Ok si care-i poanta, intri aici ca sa jignesti pe altii si atat. Uite asta e grav...la ce coboara omenia...egoism, rautate si trolling pe net. Mai bine fa ceva folositor sau daca totusi intri pe aici vb frumos cu idiotii si prostii despre care vorbesti si pune intrebari folositoare

| Woodenpints91 explică (pentru AmandytaErhan):

Nu intru aici să fiu folositor, şi nu am ajuns atât de terminat ca om, să le fac străinilor pe plac.
Cred că este mai îngrijorător pupincurismul de care daţi voi dovadă, şi gestul teatral de a arăta respect celor pe care nu-i cunoşti, decât insultele şi ironiile mele.
Iar omenirea a evoluat prin răutate şi egoism, nu prin vorbit frumos cu cei care nu merită.
Ai impresia că eu mă iau de oricine? Greşit. Nu am nimic cu nimeni, dar atunci când insult pe cineva, nu o fac aleatoriu, ci persoana aia chiar a zis/făcut ceva retardat care mie nu-mi convenit.
Aş putea să mă contrazic cu tine în argumente la nesfârşit, dar nu cred că aş ajunge undeva cu asta.

| AmandytaErhan a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ok, poti continua sa traiesti prin egoism si rautate, insulta pe cine vrei si fii fericit. Pa.

| bestialu96 a răspuns:

Me2

Răspuns utilizator avertizat