| anonim_4396 a întrebat:

Ah, ce drag imi e de mama cand ma pune sa-i intind parul cu placa. *oare unde e fierul de calcat cand ai nevoie de el? thinking *
M-am ars la mana. Iar. crying

44 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Sa pui faina, trece foarte repedewinking

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Chiar? thinking

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Da? O.O

| AirănMeidăn a răspuns:

pe mine m-au suspendat lol

| LoveSleep a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Eram sigur când ai postat video-ul ăla.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce video? Care? Eu de ce nu stiu nimic? Ce video? Spune femeie...

| KillMePlease a răspuns (pentru AirănMeidăn):

nuuuuuuu!

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

De ce? Ce video? Scuipa tot.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

De ce? Ce video? Spuneti-mi lumeee!

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, habar n-am!
da' de ce ea? e prea tânără pentru asta!
o să-i dau în judecată pe admini pentru rele tratamente asupra minorilor! să le fie ruşine
*nu aţi văzut nimic!*

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Ma duc la ei...cum. pe Airi sa o suspendeze?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e de la video thinking
Ca intrebarea aia nu i s-a sters thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care mai, mare?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Bă ce răi îs!
ia hai acuma că yow chiar fac grevă, revoluţie şi poate război
da' chiar aşa ne batem joc?
ruşine!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wa...acum pare mai logic.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Adminii astia isi bat joc de noi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,dar intrebarea nu i-a fost stearsa deci altceva a facut laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi spune ea pana la urma. Ia...acum sa-i gasesc pe astia care s-au uitat la hentay pana la capat. Baaaa, hentayosilor. laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' ce ne cred? sclavi?
stai aşa, că îs cetăţean european şi am drepturi!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

o ba da...

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Asa ii zic si eu mamei cand ma pune sa fac ceva

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu,prima data, am deschis linkul
*la mine se incarca mai greu*
am vazut ceva legat de biblie si am inchis.
Pe urma imi spune Airan ca acolo era hentai I don't want to see.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci nu te-ai uitat?

Adio copilarie. Nu ca ar fi prima data cand vad...adica, sa nu te gandesti ca ma uit la hentay-uri, dar fara sa vreau, intr-un anime a aparut o scena XXX, si normal ca l-am inchis. Pana atunci nu mai aparuse, dar asa e cand nu te uiti la categoria anime-ului.

| KillMePlease a răspuns (pentru AirănMeidăn):

eheee....cam multe fiţe şi figuri au,, adminaşii"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nup. Nu sunt genul.

laughing) Cine naiba te-a pus sa te uiti?
Aa, eu cand dadeam sa vad un film mi se deschideau si alte filme I don't want to see, stii tu.
Pana am instalat adblocku' si nu mi s-a mai intamplat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu n-ai voie să te uiți, ești minoră.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Daaaaaa,uraaaa maine ma intorc, asta ca sa stiiwinking

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ba, sa stii ca...nu e prima data cand mi se intampla sa ma uit la ceva si dupa sa-mi dau seama ca e hentay. Da sa nu te gandesti acum ca m-am uitat la el. Am prins eu ideea.
Deci...cat ai salivat pe tastatura? laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

La desenele alea?
Mă uit cu maică-mea la ele.

| nusuntairăn a răspuns (pentru LoveSleep):

pai nici macar n-a fost de la video

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

yaay
mersi ca m-ai informat thumbs up rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru nusuntairăn):

Atunci ce a facut? thinking

| Copac13 a răspuns:

Ardeo si tu pe ea

| anonim_4396 explică (pentru Copac13):

Nu scot flacari.

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a inventat bricheta si chibriturile si butelia si aragazul

| TiberiuFasole a răspuns:

Stii ca doare daca pui apa, nu? Ei bine, pui foarte putina, dar dintr-o sticla speciala, stii ca sunt niste sticle speciale, nu? Daca n-ai, am impresia ca ar merge cu o din aia de calcat, de apa, ca parfumul dar cu apa( sticla din aia, imi scapa acum numele ei).
2.Acum, aici e suplimentar, daca vrei sa treaca mai incet dar sa te doara mai putin. Iti pui poate un leocoplast, ca asa caldura cu frig, neeeeaaa( cam sa zicem 30 de minute, sa zicem, daca te doare rau, daca nu, merg si 5 minute).
3.Ca sa treaca definitiv si semnul, daca ai bluza cu manica lunga, ti-o schimbi in alta cu manica scurta, ca sa poata "respira" durerea. postat la 21 Mai 2015

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Caaalm, ca nu ma doare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste-te la vremurile alea cand iti schimba scutecele de cateva ori pe zi, fara macar sa fie nevoie sa o pui sa faca asta si o iti fie si mai drag.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoloo, nu va mai ardeti parul cu prostiile alea.
Spune-i sa si-l lase asa cum e sau sa incerce diferite coafuri ( la asta te ajut eu daca vrei) ca si-l strica.

A, si cu mana ta, hai las' ca-ti trece pana te-oi marita.
Dar vezi pe la farmacie ca e un spray (am uitat cum se cheama thinking ) care il dai pe arsura.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daaa.....vezi ca sta mama cu parul neintins. Parul meu si al ei este plin de volum si daca nu e intins, arata ca naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine e invers.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Norocoaso.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai întâmplă.