| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai alergat vreodata imprejurul unei mese, din plictiseala?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Imi omor timpul cu altceva mai inteligent.

| RAY a răspuns:

Da,doar ca fugeam sa scap viu din moment ce ea fugea cu toporul dupa mine, pana la urma am fugit pe tavan si am scapat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu chiar...

| R0R0 a răspuns:

Nu.

| Speed99 a răspuns:

Fac maratoane intregi.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu,nu am facut asta vreodata.

| MeForeverAlone a răspuns:

Da, de idioată, de nebună, de ce să alerg? happy

| Vlach a răspuns:

Acum cateva luni, varul meu era ocupat cu gamingul si vorbitul cu straini, deci ultima mea optiune a fost sa alerg in jurul mesei, in camera alaturata...

| Cedry2k8 a răspuns:

Da, acum vreo 4 ani cand eram copil prostut rolling on the floor

| Eroare404 a răspuns:

Cand eram mic si neastamparat. happy

| Chrysocolla a răspuns:

Masa aleargă uneori în jurul meu.

| PăunAndreiDarius0070 a răspuns:

Da chiar acum 4-5 ani cand eram micut, alergam in jur de o ora laughing) Am un prieten care tot alerga la o masa cand au venit niste oameni cu camerele pentru o sarbatoare si a lua o tranta saracu laughing)

| Naty234 a răspuns:

Nu cred.