| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai de gand sa te uiti astazi seara pe geam si sa canti in gura mare dupa care sa iti asezi obrajul drept pe unul dintre peretii casei in care stai si sa razi?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Exact asta voiam sa fac, plus ca o sa mananc o inghetata cu aroma de caucuic si o sa beau un suc cu aroma de apa de ploaie. Poate o sa iau si un lemn sa il rontai. laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, cred ca am sa scriu poezii dadaiste intr-un cimitir.

| Mieeez666 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fix asta voiam sa fac, insa, dupa ce ai spus.o tu, mi se pare o prostie. Poate am sa ma uit la un film.

| ℛąin a răspuns:

Da, doar că n-o să cânt și nici n-o să râd.