| another_emo_girl a întrebat:

Am primit de ziua mea un cd cu Sims 2, de la o prietena si nu stiu cum sa il instalez.Atentie! Nu e cd original ci copie, tip traxdata.Multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| ItzRivenGod a răspuns:

Explica si tu mai clar ca daca e copie dai copy si paste da daca tot nu merge intra in my computer si apoi click dreapta pe dvd rw drive sau cd drive si selecteaza autoplay si o sa iti apara o chestia daca vrei sa intri in joc si dai pe ea da daca tot nu merge downloadeaza deamon tools sau crack daca tot nu merge poate nu e compatil windowsul daca tot nu merge da foc la computer cu imi mai vin idei.

2 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Cauta un setup exe si dublu click

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdah, dar sinker, nu vad nici un ''setup exe'' nicaieri