| KillMePlease a întrebat:

Are cineva idei de,, seriale" noi? >:

34 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Pai depinde ce preferi... si de ce "seriale"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferma iubirii ep 1
http://i.imgur.com/cJScn9W.jpg

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

,, fabulous! Pls pls next!" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Ep 2- Mărturisiri şocante
http://i.imgur.com/CyVEZMI.jpg

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

OMFG, fabulous! FARA NEXT MOR!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Neh că mi-e lene să mai caut în conversaţii şi să fac ss

| Geanin a răspuns (pentru Krixxus):

Imi place serialul! M-am rupt pă el!

| KillMePlease explică (pentru Krixxus):

Mammmmaaa miiiiaaa
Just FABULOUS.
Ieeiiii, rooozzzz.

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Uuuu.
Fetita baiat. (sau baiatu' fetita, inca nu se stie) laughing
Mai, tu nu esti la scoala acum? happy

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

E cerc! Pam pam pam!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Soc, soc, soc.
Atunci pot sa-ti dau melodia asta,, secreta'';) : https://www.youtube.com/watch?v=Dr1nN__-2Po

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Chiar suna bine...
applause
surprise

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Tu n-ai teme sau de invatat?

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Nu.
Mi-am facut temele aseara. Acum ar cam trebui sa invat la mate...
Ma apuc mai incolo...Pe la 11...

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Cum e sa faci ore dupa-amiaza?

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Si fain si nasol.
E fain ca dorm mai mult, dar e naspa ca atunci cand eu is la ore ceilalti copii is afara...Si cand ies eu de la ore la 18-19 nu am chef de iesit afara si nu mai pot face altceva, deci practic ziua ii pierduta.

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Si altceva? Ce filme ai mai vizonat?

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

M-am uitat la Insurgent.
Dar parca s-a cam pierdut actiunea... Cel putin asa mi s-a parut mie. Da' m-am apucat sa citesc cartea. Si in carte parca e mai faina povestea.

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

De unde ai cartea? Cat ai dat pe ea?

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

De la carefour, da' am vazut-o si in librarii.
La carefour parca era 30 si ceva de lei (36 sau 40 parca) nu mai tin minte exact. Oricum, in jur de 30-40 de lei.

| Geanin a răspuns (pentru KillMePlease):

Si cuprinde toate volumele sau e numai primul? Ca pe net am vazut ca e 20 de lei!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Pe unu (daca mai tin minte exact) eu am dat 32. Dar nu sunt sigura.

| Krixxus a răspuns (pentru KillMePlease):

Puteai spune direct ca e praf laughing

| GeneralR15 a răspuns:

Legenda cautatorului, un serial foarte bun!

| Bestia98 a răspuns:

Scrie-mi o poveste ca-mi era somn.
Am si un titlu " Tiganii la furat". Hai sa te vad.

| KillMePlease explică (pentru Bestia98):

O fost odata ca altădată ceva, ca de nu era, tiganii ce mai fura?
Tiganul numarul 1 il ghionti pe tiganul numarul 2 care il ghionti la randul sau pe tiganul numarul 3 si tot asa, astfel trezindu-se toata şatra. Cand vazura tiganii cerul mare si albastru, s-au gandit sa-l fure, crezand ca e din argint si ca il pot da la amanet apoi pentru a-si cumpara hartie igienica (fiindca duceau lipsa de asa ceva, evident). Inda nu trecu mult timp si seful tiganilor (ceva mai istet) cuvantă: -Ba, fratii mei, manca-v-as merindele de frumosi negrii ce sunteti, ma, ia dati-va-ncoace la nea' Cercel. Ia hai sa lasam noi ala mare si albastru si sa ciordim Soarele, ca asa poate dupa ce neluam hartie igienica poate ne raman bani sa ne luam si un wc.
Zis si aproape facut. Totii tiganii sareau in sus si-n jos (nu glumesc, chiar sareau in jos, de aia a fost nevoie de salvare ), insa cu tot cu lovituri in cap, nici unul nu reusea.
Da' cand si-au pierdut speranta la hartie igienica si wc, numa' ce apare unu' inalt, Inalt tare, da frumos si mai. Avea ochii rosii, parul..Nu avea par, abdomenul...Din pacate nici abdomen nu avea (vorbesc serios, era lipsit de abdomen- el era cel care economisea mancare, fiindca burta nu avea). Numa' ce se avanta el spre cerul mare, ca deja se facu intuneric. Ai ghicit, a reusit sa ciordeasca Soarele.
Da' acuma taraboi, oare unde l-o fi pus? Se zvoneste ca l-ar fi folosit pe post de burta, insa gurile rele zic ca si l-ar fi bagat undeva.
Ei bine, asta a fost legenda Tiganilor ciorditori, din aceasta legenda puteti desprinde motivul pentru care tiganii sunt negrii.
Da-ti si tu cu parerea, unde crezi ca a pus soarele?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

LOL
ce...

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Ce,, ce"?
Ia spune laughing

| SurprisedGuurl a răspuns:

"Pretty little liars"