| Copac13 a întrebat:

Astazi ii o zi trista am pierdut 2 oameni care au murit eroi facand nimic istoria nu ii va uita pe acesti doi bravi eroi ale caror nume nu mi le amintesc :'( big grin

26 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Tu i-ai spânzurat copac criminal ce ești.

| Copac13 explică (pentru LoveSleep):

Ma predau daca ciripesti te spanzur

| Doub a răspuns:

Wth.thinking

| Copac13 explică (pentru Doub):

Bine cutitu daca cineva are pretenti

| AirănMeidăn a răspuns:

hahahah hai ca asta a fost buna
acum hai sa fim depresivi si sa ne taiem

| SergiuBoss11 a răspuns:

saddaca m-au injurat, eu ce sa le fac? nu am crezut ca ii omor pe amandoi dintr-o loviturasad

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ce face fata?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Copac13):

Care fata?

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Tu doar nu turbox

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Deci imi raspunzi pana la urma

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Wow, mai stai aici? Vreau doar sa stii ca am cam lamurit momentan lucruriile cu Daisy.

| Copac13 explică (pentru TiberiuFasole):

Ok

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Da, stau daca sta si ea. Desi nu cred ca mai vorbește cu mine...
Si ce a zis?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Copac13):

A, da
Bine fac.
Tu?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Moment nu am convins-o sa aiba o activitate imensa, dar o s-o conving eu. Si daca nu gasesc cum sa o conving, o sa inceapa sa intre din ce in ce mai mult, va resimtii gustul T/A-ului. Oricum, doar zic:
Ea sta pe aici, dar nu va fi fooarte activa. Va fi binisor de activa.

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Al dreacu de profa de engleza ne-a pus pe toti din clasa sa stam o ora in plus casa facem exerciti ca maine dam test si profa na venit desi eu si inca 3 colegi am fost pana in cancelarie care era goala

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Si știi daca mai e supărata pe mine sau mai vorbește cu mine? Sigur acum nu ma mai suporta si vrea sa ma strângă de gat... happy

| TiberiuFasole a răspuns:

Doar 1, Sweety broken heart

| Copac13 explică (pentru TiberiuFasole):

Da ce am a plecat ca azi dimiseara era

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Copac13):

O sa vorbesc si cu ea, cu Daisy m-am lamurit putin.

| Copac13 explică (pentru TiberiuFasole):

Vezi ma noi doi suntem copii cu suflet de aur ne pasa de toate lumeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colivăăăăăăăăă!

| sizzlingaddicted a răspuns:

Eu ii stiu pe oameni aia chiar au fost niste eroi! cate o data am si fantezii sexuale cu ei... pacat ca sunt morti.si nu ii cunosc.