| anonim_4396 a întrebat:

Azi am avut ca tema la franceza sa completez niste propozitii cu fanteziile mele...hehe *isi freaca palmele*.
Am scris asa:
Daca oamenii ar fi extraterestrii *si aici am completat* -as inventa shaorma pe Marte
Daca as avea un covor zburator as-arunca cu baloane cu apa in oameni.
10 imi da. erau mai multe, dar nu asa. zeeeeeceeee...

asa, altceva voiam sa va spun..nu mai stiu ce. aaa. AAa, gata stiu.

Daca esti fata sau baiat, scrie "sunt" si dupa numele, dupa, daca ai varsta de
13, scrii- mananc o/un
14-flocosesc o/un
15-dorm cu o/un
16-lenevesc cu o/un
17-musc o/un
18-lovesc o/un
19-vomit o/un
20-21-22-arunc o/un

acum in functie de zodie

capricorn-caine
taur-pisica
leu-hamster
berbec-soarece
balanta-hipopotam
fecioara-urs
scorpion-peste
peste-ciocolata
rac-ren
varsator-camila
gemeni-leu
sagetator-maimuta

aici dupa culoarea ochilor
albastrii-in lagar
caprui-in pat
verzi-sub scari
negrii-sub masa

si aici cu cine,
iti alegi in functie de culoarea preferata

roz-Sweety
verde-Doub
mov-Depress
frez-Karima
albastru-Daisuki
maro-AiranMeidan
portocaliu-Croampa
galben-Sleepyca
negru-Endouryos
alb-MinerX
rosu-Freaak

Succes! tongue

13 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Musc un hamster (mrrrrblushing) in pat cu Endoooo.laughing)) LOOL.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Uuuuuuuu...laughing

| KamaSutra a răspuns:

Flocosesc un hamster in pat cu Endoryusrolling on the floorrolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns:

flocosesc o ciocolata sub scari cu depress
bine

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Uuuuuuu...si eu am ochii verzi. Ce semanam.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

omg omg ce mai avem in comun?

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Ochii mai, ochii

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Tu vrei doar sa aflii ce vârsta avem, si alte chestii despre noi. '@-@
App, stiu ca ești taur. big grin Ca mineee!

| VibeTrix a răspuns:

Hm... Mă complic prea mult. "Mickey" (cam așa mă semnez de acuma) e câinele meu erou. happy Tare, nu? big grin Hai pa-pa

| TiberiuFasole a răspuns:

Dorm cu un urs sub masa cu Freeak. Logic, ca doar ursul e dresat, urs sau pisica, cum vrei sa ii zici( se numeste piti, p.s. am gasit o poza cu pisica mea, si o sa ti-o dau, de acum 2 ani, dar acum mi-e lene) si pisica il zgarie pe Freeak( stiai ca pisica mea isi ascute ghiarele, dand cu ele in cuier, si si le taie punandu-le sub patura si dupa scotandu-le? Iti dai seama cat doare? Daca e curajoasa...)

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Cum naiba s-a nimerit Freaak la tine? Vezi ma...si tu-l urasti pe baiat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Musc un peste in pat cu Doub... tare!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si Doub musca un hamster...mai nebunilor laughing