| anonim_4396 a întrebat:

Azi ma duceam spre o librarie, si am trecut pe langa amfiteatru. Acolo am vazut un grup de elevi de-a 12-a, imbracati in chestiutele alea care se poarta la absolvire. Ahhh...ce frumos, si atunci m-am gandit, ca mai sunt 3 anisori si o sa port si eu, si o sa plec la facultate. Ce frumos le sta in robele alea, ziceai ca poara rochia bunicii, dar tot frumos era. Ce norocosi sunt astia. Si totusi ma bucur ca scap de niste parasute de-a 12-a care fac pe increzutele prin autobuz.
Ba, sa-mi spuneti cand va imbracati cu alea, sa vin sa va pozez. hihi. big grin

42 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bless a încheiat socotelile cu liceul, felicitați-l copii.

| Pricked a răspuns:

Nu stiu cum sa ma fac inteleasa.
Fii pe faza, uita-te la fiecare litera in parte ca sa fie mai savurabil momentul:
TEORETIC SI PRACTIC EU TERMIN LICEUL MAINE IAR TU NUU
SI NU STIU DE CE DAR MA SIMT FANTASTIC STIIND CA ITI POT FACE IN CIUDA

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu crying((((((((((((((((((((((((((((

| LoveSleep a răspuns:

Nu ne îmbrăcăm cu rahaturi d'alea.
Eu sunt pro pentru a merge dezbrăcați, dar nu vreau ăștia.

| Croampa a răspuns (pentru LoveSleep):

Tu cand termini? big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

Vineri.

| Croampa a răspuns (pentru LoveSleep):

Aha, te cred domnul " clasa a 12-a, absolvim vineri"! laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce-as vrea sa te vad... imbarcat cu alea, nu dezbracat. I don't want to see
ce norocos esti...

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi că salivezi pe tastatură.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu..nu mi-am dat seama. Cred ca ma gandeam la ziua in care voi absolvi liceul. uhhh, ce frumos.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

A 5-a e nașpa, știu :c

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

In ochii tai sunt o fetita de-a 5-a? pot sa fiu mai matura ca tine daca vreau.
Tudi rau.

| Doub a răspuns:

Hm, eu mai am un an. Ieeeei.straight face

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

crying nu-mi mai face in ciuda crying

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ioi, tu chiar vrei sa termini? Mie imi pare rau, de fapt, ma bucur, dar totusi.thinking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Daaa... abia astept sa scap de tot. As da si bani ca sa termin acum liceul.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm, s-ar putea sa regreti. Eu zic sa incerci sa te bucuri de anii astia, sunt geniali.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu. sunt urati. nu pot. nu pot.

| PedoBarbie a răspuns:

Ah! Ce vremuri...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"mai sunt 3 anisori si o sa port si eu" - Daca nu ajungi la închisoare pana atunci laughing

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Haha, bine zis. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma,poti sa vi, maine scap....de la serviciu. Ia hai, afara ca e 12 noaptea si copii nu au ce cauta aici!

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ce noroc pe tine...ai scapat de liceu.
Daca ma mai faci "copil" il chem pe Coco.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am purtat "camasa buncii " anul trecut, minorilor rolling on the floor. sa vezi ce tare cand am aruncat toti "palariile" cu siguranta a mea a "aterizat" in ochii la cineva, pot baga mana in foc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi mai face in ciuda...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da crying Era sa plang azi dupa cei de-ai mei din liceu.

P.S : doar dupa aia de la mate-info ca pe restul nu ii stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai întâmplă.

| doreal a răspuns:

Serios? Sunt singura pe a 7-a? >,

| anonim_4396 explică (pentru doreal):

Mai bine decat a 9-a.

| windowlicker a răspuns:

am avut sansa sa absolv liceul acum multi, multi ani...dar am ales sa am o viata dinamica, asa ca m-am dus la hollywood sperand sa-mi indeplinesc visele. acum sunt dependent de droguri, am un caine pe care il car peste tot ca sa beneficiez de mila trecatorilor, ma prefac ca sunt bolnav ca sa iau iarba legal de la farmacie in fiecare marti, si va scriu dintr-o biblioteca pe una din numeroasele si aglomeratele strazi ale hollywood-ului...

| anonim_4396 explică (pentru windowlicker):

Am mai gasit un traficant. Locul asta nu e suficient de mare pentru 2 drogati.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam tarziu te oferi sa faci poze, am terminat anul trecut laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu-i problema, se inventeaza masina timpului. Nu scapi.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

A, ok...dar stii ca daca calatoresti in timp, o sa intalnesti un alt eu, eu de acum 1 an thinking

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Deci sa te iau mai usor, sa nu te sperii.
Sau te iau cu mine. Vad eu.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum zici tu big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Mereu am vrut sa vad cum arata toti de aici la varsta de 6 ani. Da.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu la 6 ani eram un mic retardat (nu ca acum as fi mai breaz), mama ce prost eram, acum mi-a picat fisa(50 bani).

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

De ce? Copiii mici sunt dragalasi. Si prosti, dar dragalasi. Sau nestiutori, nu prosti thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Depindethinking (ma refeream la mine, sa nu cumva sa se inteleaga ca am generalizat, incat sa se creada ca jignesc pe altiibig grin )

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Toti stiam ca eram prosti cand eram mici, nu ai de ce sa te simti prost.
Nu ca acum am fi prea lucizi.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin big grin