| anonim_4396 a întrebat:

Azi mă jucam Dream League Soccer, si am surprins. http://imgur.com/CfdUPXW atunci când Tevez e nervos. Zici ca-l...auziti, lasati, voi ce mai faceti?

Perv Tevez. Muaahahahaaa.

46 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

I-a bagat mana in gat rolling on the floor)

LoL, tu te joci jocuri cu fotbal?laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Îmi place sa lovesc intre picioare arbitrul. Sa-l vezi cum cade. laughing
Da ma joc. Sa vezi asphalt8 ce grafica are. Îl ador. Da stiu, ala nu e fotbal. :]]

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

LoL

Daisuki gamerița smug

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pai da cum nu? laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce mai joci?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pe PC diferite jocuri de actiune, chestii cu baze militare ca The Thing. (joc jocul asta de la 10 ani. ) + NFS, Stalker, etc.
Tu?

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

De toatebig grin

Ai pc bun?
Joaca Bioshock Infinite

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Saracul arbitru, nu ai mila. ))

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Aveam. Acum joc pe telefon. Trebuie sa-mi iau alt laptop. Dar o sa caut jocul.

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Pfffff cand îl vad cum se insira pe jos...aw viata. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Joci S.T.A.L.K.E.R?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. E tare jocul. Dar m-am blocat, nu mai stiu ce sa fac, am colindat toata harta si nu mai găsesc nimic. + ca nu mai am pe ce juca.
Tu ce joci?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Incearca si Fallout 3 sau New Vegas, e cam aceeasi chestie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa le încerc. Dar momentan nu pot. :]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti pedepsita sau ce? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pedepsita? Auzi si tu. laughing
Nu mai am laptop. Cel bun e la tati (nu tu :]] ) si al meu e stricat. Mă descurc cu telefonul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

" (nu tu :]] )" rolling on the floor))))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, tu esti alt tati. laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Retardat jocul rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Glumesti? E super tare. Are o grafica superba. Poate nu e ca Fifa dar e super.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu m-am uitat la linkul pe care l-ai dat si nu as zice ca e grafica chiar buna, dar jocul cred ca e bun (nu pentru mine, urasc fotbalul)

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asphalt 1 are grafica mai faina. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Exista? Fraate, cat de antic trebuie sa fie. laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din 2004 e cel mai vechi. laughing Si nu-i asphalt 1, ii asphalt urban gt, zice wiki. laughing Ma rog.
Da' GTA 1 cat de vechi ii, a?

| Croampa a răspuns:

Vreau sa ma uit la anime, tu?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nebun...de...legat.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu te joci football online si tot eu sunt nebunu'? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Nu e online. N-ar avea grafica aia online.
Da, tu esti. laughing

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma face nebun footballista online! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| vaporwave a răspuns:

Beau bere si ascult muzica
imediat ma pun la serial, yey

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

ce serial?

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

Supernatural

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

N-am auzit.

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

E super celebru

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Nu ma uit la TV

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Esti cu episoadele la zi? big grin

| vaporwave a răspuns (pentru LePotato):

Deloc

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

La ce sezon esti?

| vaporwave a răspuns (pentru LePotato):

dar vara asta vreau sa ajung la 10

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Eu in 2 saptamani am vazut cred ca 7-8 sezoane (tot intr-o vara).

| vaporwave a răspuns (pentru LePotato):

nu ma uit atat de mult. ma uit mai mult noaptea, maxim 6-7 episoade pe zi

| LePotato a răspuns (pentru vaporwave):

Eu am fost disperat...blushing

| AnimeKing a răspuns:

Iti cam place sa faultezi, mai mai laughing Ce sa fac, stau pe TPU de pe computer ca n-am mai stat de marti, fiindca de miercuri pana azi am fost la mare. Azi si ieri vreme ultra naspa. S-a lasat cu ploaie. In schimb miercuri-joi-vineri vreme superba. M-am bronzat. Ma rog, am intrat in amanunte, dar mie imi place sa scriu mult. laughing ADD?

| anonim_4396 explică (pentru AnimeKing):

Eu jucam cu cel faultat. Si nu a fost fault. laughing. Dar si faultez
laughing te-ai distrat a?

| AnimeKing a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa, tu erai cel faultat. Atunci din partea mea, iti dau voie (daca pot sa fac asta) sa faultezi cat doresti. Aici cred ca nu se potriveste proverbul: "Ce tie nu-ti place altuia nu-i face", nu? laughing
Si da, m-am cam distrat. M-am dus la Mamaia in parcul de distractii si m-am dat intr-o naveta unde purtai ochelari 3D, si erau efecte speciale (a fost smecher). M-am mai dat si in trenul groazei, dar pacat ca nu m-am speriat. Eu ma intorceam la monstrii aia si zambeam la ei laughing
Ciudat, no?
Ah, si voiam sa ma dau si in ceva pe sus, dar parintii nu mai aveau bani laughing)
Hai, pa.