| DonaldTrump a întrebat:

Azi zicea cineva ca este ziua internationala a org.asmului (ma enerveaza robotul asta ***t ca nu ma lasa sa bag linkul) daca tot e ziua asta foarte speciala zic sa facem toti cea mai mare orgie din istoria acestei categorii *alearga dupa camera de filmat* >:

Răspuns Câştigător
| vaporwave a răspuns:

AaaaaaaaAAH
HHHHHHhh

e bine?

| DonaldTrump explică (pentru vaporwave):

11/10 Desi daca ma chinui pot sa violez aspiratorul si sa fac un orgas.m mai bunahahhahaohhhhhghhyaaaanyaaaaHAAAAAAAOHHHHHHHHH.

| vaporwave a răspuns (pentru DonaldTrump):

fata mea cand primesc funda doar pentru ca sunt singurul raspuns
http://i.imgur.com/6NTSZMI.jpg

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu cu fetele, băieții între ei.

| KamaSutra a răspuns:

A fost ieri
Deci azi nu mai merge

| DonaldTrump explică (pentru KamaSutra):

Damn you. Ai asteptat o zi ca sa poti zice asta laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru DonaldTrump):

Nu,de fapt acum am intrat tongue
Asa ca asteapta pana la anul' laughing))