| anonim_4396 a întrebat:

Ba...azi se fac niste glume de tot rht-ul. auzi..cica farse. Veeeechi. Iooi, voi ce mai faceti nebunaticilor?

29 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Mda,se presupune ca azi trebuia sa radem, dar de unde...
Eu...hmm,ma gandesc cum sa-i fac felul cuivabig grin

| AirănMeidăn a răspuns:

ai ceva pe bluza

| ksuper31 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Oh, merci! *se uita*

| AirănMeidăn a răspuns (pentru ksuper31):

haha pacaleala de 1 aprilie

| ksuper31 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

DAMN, youuuuu!

| MskDesign a răspuns:

Noi bine!
Citim si noi farse idioate.

| Croampa a răspuns:

Eu fac farse, tu?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ma apuc de magie.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce magie, telefone? laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

Farsa mea a fost sa ii dau unui baiat din clasa cam bataus de fel, deci era farsa de experti, ca daca ma prindea eram mort, si i-am zis "De la un admirator secret" si i-am facut inima, si era sa ma vada cand i-am pus-o pe banca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce am facut... Mi-a dat aia de mate test.
A fost singura care radea straight face
M-a ascultat si la bio.
La noi nu s-au facut farse sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici la noi.smugsmug
Ieeei.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

La noi aceeasi stare, doar profa de mate face misto de noi...In fiecare zi -_-
Ne da teme, tema are niste smecherii, ne testeaza sa vada daca suntem destepti si noi ...noi suntem prosti(si eu, cateodata) si scriem de 3 ori mai mult.
Anul trecut a venit unul cu praf de stranutat si cu un "stilou stricat" care te murdarea de cerneala si in 5 minute disparea dupa haine laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Chiar mai devreme am mancat ciocolata si cred ca m-ai injurat -_-.
M-am murdarit pe camasa si maini, ar fi trebuit sa-ti pastrez.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

straight facestraight facestraight facestraight facestraight face.
sad...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Profu' meu de mat nu prea vine la ore. *Da doamne sa nu vina nici maine, sa se duca la desteptii de la 11A, sa ne lase pe noi ca suntem prosti la capitolul mate, bio, fizica, chimie. * Azi am copiat pe rupte la fizica. (^ω^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Profa mea de mate, de cand o stiu, nu a lipsit nicio ora.
Cred ca si eu ca nu ar vrea sa lipseasca, ii place sa ne terorizeze.
Si noua ne place, ce-i drept.
Ce mi-ar placea sa nu vina si profa noastra de romana cateva ore.
Eu doar la geografie copiez laughing Nu suport geografia.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu iubesti mate, eu urăsc mate.
Eu iubesc geo, tu urasti geo.(^ω^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar am un tricou care pe fata scrie :
"I love math"
si pe spate
"because I fear of my math teacher" laughing
De obicei il port cu hanorac, ca na, bate la ochi laughing
I-a placut si profei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cat m-am chinuit eu sa iau capacitatea...la mate. Si o sa scap de ea. HALELUIIIAAAA!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am luat 9.70.
La romana a fost tristut.
Ma duceam la meditatii o data pe saptamana.
Tot ce munceam eu era taiat de 3 linii rosii crying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba...la romana mă descurc, da la mate...vai Doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi n-am facut nicio farsa la scoala.Ce plictisitori suntem.

Răspuns utilizator avertizat