| Croampa a întrebat:

Ba, deci am observat ca s-au schimbat rolurile, aci pe T/A!
Explic: intr-o vreme Daisuki tot punea pe intrebari si eu, Depress si alti useri raspundeam, in timp ce ACUM eu, Depress si alti useri pun intrebari si Daisuki nici macar nu prea raspunde. *_*

PS: am sezizat inactivitate cronina din partea userului MadPotato, il suspectam ca ar fi fost tinta userului TessyNuStiuCum... thinking

PS#2: ce s-a intamplat cu Karima? sad

20 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

dance uu dance d-d-dance dance dance d-d-dance dance

| LePotato a răspuns:

N-am patit nimic, eu nici macar n-am primit mesajul ala dubios straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba raspund. Da nu mereu ca mi-e lene sa vad toate notificările. Rapund la alea care sunt primele. :]]

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Gata, in momentu' asta pui si tu o intrebare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Bine, hai ca pun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-am întrebat doar dacă ai fost la biserică.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Ba, ce naiba?!
Am doua notificari de la doi "Turbox" diferiti, ce-i aci?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Păi, aveam contul ăsta de mai multă vreme și mă gândeam să încep să mai răspund și de pe el, diferența e că pe contul ăsta fac postări mai diferite față de ce făceam înainte, deci totuși sunt oarecum 2 Turbox diferiți chiar dacă ei de fapt sunt aceiași persoană. laughing

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Ceva gen cum era diferenta dintre " JeffreyWoodTheKiller" si " Croampa"?

| L1feDRAIN a răspuns:

Unde e Karima?
Nici eu nu am idee, in povestea mea are un rol perfect si nici un raspuns crying

Apropo iti place rolul tau? laughing

| SweetMinion a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Uita-te la raspunsul meu de sus.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru SweetMinion):

Am inteles.

| DonaldTrump a răspuns:

Pedofili in libertate stati tati in case, Gestapolul meu va va apara, desigur nu pe gratis. smug

| Croampa explică (pentru DonaldTrump):

Cine ma? Nimeni nu-i apara pe userii T/A atata timp cat trimit proxy mei sa-i omoare!

| SweetMinion a răspuns:

Karima are niste probleme acasa din cate mi-a spus deci nu stiu cand mai intra.
La restul nu stiu, ca nu am revenit de mult deci nu stiu cum merge treaba pe aici.

| Croampa explică (pentru SweetMinion):

Karima e ok? S-a intamplat ceva rau? Sper ca e ok...

| SweetMinion a răspuns (pentru Croampa):

Nu cred ca sunt eu in masura sa vorbesc in numele ei, adica de spus mi-a spus dar nu cred ca e bine sa vorbesc eu pentru ea.