| TiberiuFasole a întrebat:

Ba lua-var mamaliga, ba voi dati petreceri la "Conversatii" fara mine? Lasati ca stiu cine, Peacfullwarrior mi-a zis tot. Mwahahahaha, tocmai a inceput cea mai nasoala perioad...
-Mama, lasa-ma! Incerc sa fiu diabolic!
Cum spuneam, o sa suferiti ca nu ma invitati la petreceri.
Acum a 2-a intrebare:
Daca mere, de ce nu pere? De ce nu gutui? De ce nu struguri? De ce nu afine? De ce nu morcovi? De ce nu otet? De ce nu Trimite? De ce nu Cauta? De ce nu Editeaza intrebarea? De ce nu castron?

2 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Who is "Peacfullwarrior"?

Daca eu nu am fost acolo, înseamnă ca nu a fost nicio petrecere.

Pentru ca rodii.

P.S. La ultima întrebare in loc de "De ce nu castron?" am citit "De ce nu ne căsătorim?" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haoloo, afinele mami scumpe. ca mor dupa ele