| VibeTrix a întrebat:

Bă, nu-mi vine să cred...Am luat de la cofetărie o prăjitură,și, ghici: am găsit înăuntru un gândac..Nu,nu vă mint. Și reacția pe care am avut-o vă omoară!

36 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Yuuumy. Ăla era ingredientul secret.

| Doub a răspuns:

Miiiiammiii, gandacei.

Nu-i frumos sa ne faci pofta.sad

| AirănMeidăn a răspuns:

never trust anyone
oh da

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Daca as fi gasit eu acel gandac, as fi tipat, ba nu, as fi urlat si as fi sarit de pe scaun.
Le-ai zis celor de la cofetarie? Ar trebui sa ii dai in judecata! Aici nu suntem in Japonia ca sa mancam prajituri cu gandaci!

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Se sună la protecția consumatorului, nu se dă în judecată, pitico!winking

| VibeTrix explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai maine suna mama ca-i da in judecata. Da...Si eu am tipat foarte tare.

| VibeTrix explică (pentru T0T):

Ba da, se da si in judecata.

| T0T a răspuns (pentru VibeTrix):

E mai greu așa. Pierzi ma mult timp.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru T0T):

Stiam asta, dar na... Vorba vine!

Răspuns utilizator avertizat