| Fernando9Torres a întrebat:

Ba,voi ati observat ca Mr.Bean facea duck face, si purta haine cu petice in coate, inaine ca acestea sa fie "oficiale", si puse in vanzare(hainele)?
Hainele:
http://1.bp.blogspot.com/......artoon.jpg

Duck face:
http://piccolor.com/9gag-mr-bean-duck-face/

Deci,acum stim de unde vin aceste 2 mode...

P.s: Mai sunt la moda haine cu petice?, am c-am ramas in urma...viata

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Mr. Bean is so fuckin' cool! Atat am avut de zis!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la modă tricourile cu mustăți, dăă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am observant! acum!

| Lαrisα a răspuns:

Nu.

| Aryenn a răspuns:

Hainele cu petice? Hmm... Știu ca la un moment dat magazinele erau pline de astfel de haine, si pentru fete si pentru băieți, insa de la un timp nu am mai văzut... Probabil ca s-au "demodat", dar pentru a fi sigur ar trebui sa mergi la magazine din astea la moda, in care hainele costa o grămada de bani. Dar dacă ție îți plac hainele cu petice poarta-le, gândește-te ca nici nu apuci bine sa îți cumperi ceva la moda si gata se demolează ...moda se schimba din zi in zi laughing

| Fernando9Torres explică (pentru Aryenn):

Nu am zis ca vreau sa imi cumpar, am intrebat daca se mai poarta, ca nu am mai vazut de iarna trecuta!

| Aryenn a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Scuze... Si vreau sa imi mai cer o data scuze si pentru greselile gramaticale sau de orice alte tipuri facute, insa eram pe telefon si am scris destul de repede astfel incat sa se mai strecoare o greseala, doua...