| EqInOx a întrebat:

BAAA De ce cainele e foca si de ce elefantul meu e roz si zace semimort in garaj, iar tata are 3 drujbe in loc de limba si mana lui e din kryptonita? De ce mama ma obliga sa merg in anul 1643 si de ce sora mea nu vrea sa imi construiasca racheta cu care sa merg pe Venus? DE CE?

8 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Pentru ca te crezi intr-un film regizat de Spielberg BAAAAA! laughing

| EqInOx explică (pentru RoyDupuis):

Ba nu dar am gasit in sertarul mamei o pastila roz pe care scria LSD(CE MAMA DRQ INSEAMNA?)si am mancat-o si nu stiu de ce tata a inceput sa dea cu spray de muste in mine si mama a venit si ma batejaksbfliasgrlahsgfbalysgfasdgas auuuuuuuuuuuuu!

| Geanin a răspuns:

Probabil ai ajuns in purgatoriu... crying(

Sa-mi rezervi si mie un loc pe acolo happy

| Staind a răspuns:

Pentru ca de aceea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti in LUMEA ta din care nu te scoate nimeni, d-aia!
bine ti-a facut mama ta! sa-ti mai dea! laughing
poate te intorci la noi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am prins! (de craca laughing ) esti atat de incantat, ca vrei sa-i mai faci si reclama, dar cred ca aui gresit site-ul! sssssssttt! muta-te mai incolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prostie omeneasca BAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca e cam cald pe Venus