| syd2 a întrebat:

Băi, știți, T/A moare (foarte bine), înainte dacă aici intr-o zi se umpleau 3 pagini cu întrebări, acum în 4 zile și nici o pagina nu-i.
Ce faceți? Am început să scriu cu diacritice ca să nu par penibil.

28 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu pari penibil după felul în care scrii cum pari după numele tău.

| syd2 explică (pentru T0T):

Ma starui sa fiu multilateral XD

| RainmakerX a răspuns:

Bun,acum ce insinuezi? Sunt penibil ca scriu de pe laptop si cu tastatura mea mi-ar fi imposibil sa-mi dau seama care taste sunt pentru diacritice?

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Insinuez...nimic, doar n-am ce face.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

rolling on the floor Stiam.Am vrut sa vad ce zici caci nici eu nu am ce face.

| KamaSutra a răspuns:

Mda...asta asa-i

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Spune, care randunica ti-a ciripit "adevaruł"

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

rolling on the floor
nu trebuia sa ciripeasca nimeni

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Nici n-am idee de ce am spus asta tongue

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Nici eu laughing)

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ba,s-au imputinat haiosii! In fine, nu conteaza cate pagini de intrebari sunt, daca inainte ele sunau asa "ceapa sau smecta?"

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

E vara și încerc să stau cât mai mult pe afară, cred ca și ceilalți la fel

| syd2 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eu îs în Italia aici e peste tot "afara".

| Croampa a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Raspuns gresit, eu nu am iesit azi din casa! tongue
Ma uit la anime toata ziua! big grin

| FemeiaPisică a răspuns:

Stau toată ziua, tu ce faci?

http://s5.favim.com/......982467.jpg

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Chiar te intereseaza? Ok, iti spun, acum in afara de faptul ca sunt trist din cauza ca nu pot canta la pian, sunt fericit deoarece m-am impacat cu cel mai bun prieten al meu cu care n-am mai vorbit o luna din cauza ca el e realist iar eu sunt filosof, si am vorbit pe skipe. Citesc "Furtuna"- de Shakespeare si ma plictisesc.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

PS :Adica, stai toata ziua nemiscata ca o statue? De ce ti-ai schimbat poza imi placea asa tare aia in care era Kao ei oricum tot Desdemona ramai pentru mine blushing.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru syd2):

Leopardul poate sta nemișcat timp de 8 ore. Ei, bine, pot să fac și eu asta în fața calculatorului. Și mie îmi place de Kaori M., dar îmi plac și tipurile astea de poze.

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Tu esti leopard eu is pisicel ambii suntem feline.

| Suck a răspuns:

Pai unii poate ca au si ei o viata...

| syd2 explică (pentru Suck):

Bă da ce să fac toată dimineața când astept să vină mașina după mine?

| LaughingKarima a răspuns:

E vara, toata lumea afara, cine mai are timp de net. Cel putin eu sunt mai mult afara decat in casa.

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Gata nu-mi mai ziceți de astea, eu îs toată ziua pe afara și imi ajunge timp de tot.

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Pai si eu imi gasesc timp, daca nu imi gaseam nu iti raspundeam, duh!

| L1feDRAIN a răspuns:

Toti zic ca pleaca, dar nu mai pleaca.
Pur si siumplu nu intreaba, dar raspund la foarte bine.

De ar muri, de ce TPU ar mai lasa categoria asta?
Ar sterge-o si gata.

| AtsukoKure a răspuns:

Bine fac, tu? :3

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Iti spun una, ca sunt obsedat de Shakespeare si ma gandesc cine ai fi tu din cartile lui.

| AtsukoKure a răspuns (pentru syd2):

Fain asa :3