| LorenaLore16 a întrebat:

Bun,am inceput o carte dar nu stiu daca e amuzanta.Spuneti-mi voi (pe scurt e un pamflet)

*Bunica merge pe strada pana o vede pe femeia barba*
Bunica:Aoleu maica! Dar ce esti tu? Femeie sau barbat?
Femeia:Barbat dar femeie
Bunica:Aha *vede o servieta in mana aleia*
Bunica:Teroristule! Esti un terorist!
Femeiatongueoate voiai sa spui un travestit!
Bunica:Si travestit! Mai sa fie! POLITIA! ajutor! Un teroristo-tractoristo-travestit vrea sa ma vanda!
*Femeia se cruci*
Femeiabig grinoamna sunt travestit! Nu terorist! T R A V E S T I T. Capsci?
Bunicatonguee mine nu ma iei cu,, care pisi" *pac una peste dibla* si asculta aici dihanie umana de gen neutru.tu esti les*i sau ga*?
Femeia:Intre
*pac alta peste dibla*
Bunica:Usuraticule! Te culci si cu femei si cu barbati! Fie ca Dumnezeu sa-ti lumineze calea aia si sa faca sa-ti dea la oparte bolovanii pe care ii ai in capatana. Uite aici cativa euro ca sa nu mai cersesti dupa barbati/femei. Si cand ma gandeam ca era sa-ti ajung victima sad
Femeia:*pokerface*
Bunica:Acum ce mai stai? Du-te in biserica sa te impartasesti!
Sfarsit!

Deci? vreau pareri! Spuneti-mi daca e amuzanta happy

17 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

perfect plauzibila toata chestia aia
zici ca e luata dintr-o zi obisnuita din viata unei persoane obisnuite

| SergiuBoss11 a răspuns:

In timp ce bunica pleca de la locul interactiunii, femeia barbat a inteles in sfarsit ca nutreste sentimente fata de aceasta baba cumsecade.
O urmareste printre copaci, nu-si mai putea controla erectia.O loveste cu bata in cap si o violeaza 3 zile si 3 nopti, apoi pune o ghinda ostentativ langa capul ei plin de sange, ca baba sa creada ca ghinda i-a cauzat aceasta comotie cerebrala.
Cateva luni mai tarziu burta babei incepuse sa creasca.Se pare ca in ea, era un ovul batran de 40 de ani, pierdut pe acolo ce astepta sa fie fecundat
Astfel, femeia barbat si-a perpetuat specia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super. Nici ultima oara cand am mers la dentist n-am ras asa de tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un premiu aici la domnu'

| DeathIncarnate a răspuns:

Era ceva de ras aici?

| iSwag a răspuns:

Eu care credeam ca bancu' cu sapun' nu e amuzant.

Sincer, e la fel de amuzanta ca o zi de 15 septembrie. Dar, recunosc ca eu nu as fi putut face nici macar atat (mint, vreau doar sa te incurajez).

Oricum, daca am compara tentativa asta de pamflet cu... de exemplu Trasnitii... asta ar fi o revelatie in materie de comedie.

| PsihopatX3 a răspuns:

Nu vreau să te descurajez dar sincer... nu am râs, sunt câteva locuri unde am zâmbit, mai ai de lucru.

| LorenaLore16 explică (pentru PsihopatX3):

Ok,multumesc pentru sfat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihopatX3):

Ba Madule, pe fata o cheamă Lorena, fi blând ca pun drujba pe tine. laughing

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma lua cu "bă".

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihopatX3):

Fa? laughing) glumesc mai. Da fata are nume frumos, nu? laughing ce egoista sunt... laughing
Ce mai faci Madule?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihopatX3):

Asa, stai ca tu nu esti Mad. Te-am confundat. :]]

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Madule"? Ma confunzi, lasa-mă în pace până nu îți spun povestea cu bufnița.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihopatX3):

Ai poza lu Madu. Te-am confundat si eu, nu ma bate ca-s băiat mic. :]]

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Presfintitului Baniel ii plac baietii mici smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Hai mă, ca l-am încurcat cu Madu. laughing
Cine e Baniel?