| DomnulFantastic a întrebat:

Buna dimineata,azi am fost la un wc public, usa unde eram eu s-a deschis si m-a vazut o fata, ce sa fac?

14 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Zâmbeşte şi fugi.

| LoveSleep a răspuns:

Și eu l-am văzut pe Moș Crăciun cum îmi mânca fursecurile, i-am ucis renii și i-am furat hainele. Acum, Ho Ho Ho.

| Ashadow a răspuns:

Trebuia sa te prefaci ca fap.

| CinevaNou a răspuns:

Trebuia sa iti faci un selfie cu ea in momentul acela, dar acuma e prea tarziu sad

| TiberiuFasole a răspuns:

Trebuia sa o pupi si sa ii furi pizza, daca are, daca nu o bati ca nu are pizza, si dupa aia fugeai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1~ ai traumatizat fata!
2~ce cauta fata in toaleta baietilor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci peste laughing

| BlackRaven45 a răspuns:

Şi n-ai salutat-o? Ce nesimţit...

| Vampiroiul a răspuns:

Nu faci nimic..insa ea acum trebuie sa se duca la un psiholog.

| ShinyThing a răspuns:

Nu faci nimic dar fata trebuie să se ducă la un psiholog! Dar eu mă întreb ce făcea ea la WC-ul băieților (sau tu la cel al fetelor)...

| DomnulFantastic explică (pentru ShinyThing):

Eram la al baietzilor.

| ShinyThing a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Şi fata se plimba pe la cea a băieților...Ciudată tipa.

| vladstefansas a răspuns:

Sa ii zici asta :
- Ăăăăăăăăă. Vrei sa facem un selfie?