| Digital112 a întrebat:

Buna dupa masa,
dragi necunoscuti, vreau sa va adresez o intrebare : De ce nr 2 nu cade dupa Pamant?

http://i.imgur.com/wMRkC1P.png

16 răspunsuri:
| Digital112 explică (pentru Furculingură):

O palarie

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Furculingură):

Un sarpe boa care a inghitit un elefant. Adica ce

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Furculingură):

Buna noaptea, draga om care danseaza la apus, vreau sa-ti adresez si eu o intrebare : de ce nr 2 e trist?

| Digital112 explică (pentru AirănMeidăn):

Pentru ca sta un fundul Pamantului, si se teme ca daca-si pune palarie o sa-i cada in cer

| CinevaNou a răspuns:

In mod normal ar trebui sa cada, asa cum se si intampla daca incerci sa reproduci experimentul. Asta dovedeste ca pamantul este de fapt plat! si oamenii de stiinta incearca sa ascunda asta. Biblia avea dreptate!

| Digital112 explică (pentru CinevaNou):

Eu totusi sunt de parere ca Pamantul este triunghi,
odata am cazut si m-a intepat Pamantu' cred ca m-am lovitt de un colt al lui, nu?

| ww2Totenkopf a răspuns:

Extraterestrii sunt de vina.

| DeathIncarnate a răspuns:

N-AI talent la desen

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Asta voiam să-i spun şi eu. laughing Mă înspăimântă să văd cum Terra e în totalitate alcăuită din apă, fără pic de pământ pe acolo.

| FelixDilanMen a răspuns:

Din cauaza gravitatiei pamintului

| Digital112 explică (pentru FelixDilanMen):

Cum pot sa cupar si eu gravitatie? poate ma duc din greseala prin S, si n-as vrea sa cad

| FelixDilanMen a răspuns (pentru Digital112):

Gravitatia e gratis si mereu e cu tine big grin

| Digital112 explică (pentru FelixDilanMen):

Eu sunt mai rau, de fel. Daca ma paraseste?

| FelixDilanMen a răspuns (pentru Digital112):

Gravitatea nu poate sa te paraseasca happy

| Digital112 explică (pentru FelixDilanMen):

Vreau sa-i adresez o pereche de intrebari gravitatiei, cum fac?