| anonim_4396 a întrebat:

sunt Zombisor si vreau sa va spun ca voi parasi TPU pentru 6 ani. Voi reveni atunci. Adio!
P.S. La emoticon n-am putut da copy-paste.
Şişi cred că asta e o provocare naşpa, şişi voi suferi mult fără voi, şişi îmi va fi dor de Sleepy.
Bine, pa.

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu pleca, dă-o naibii de provocare, rămâi cu mine!
Da' dacă trebuie, înțeleg.
Probabil trebuie' să te oprerezi la gât. Dacă îți curg balele direct din gât, nu-i un semn bun. dA' să știi că pentru mine, ești perfectă.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu mă obligă nimeni să plec.
Dar cred că voi fi nevoită.
Am nevoie de 6 ani s-o vopsesc roşcată pe tipa din avatar. :c

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

M-ai scutit de 6 ani în paint, eroule.
Deci, cum îmi stă? smug

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Eși mai frumoasă ca mine smug

| KillMePlease a răspuns:

Binie.
Buna dimineata in acest caz

| AirănMeidăn a răspuns:

şişi deci nu mai ai voie la pc pana faci 18?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

C-cine ți-a dat o asemenea provocare? Cu asta nu se glumește! shame on you

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Paaaa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drum bun și cale bătută.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe se pot intampla in 6 ani.Accidente de masina(de ce dracu pun la plural, ca nu e nevoie decat de o singura Dacie ca sa-ti curme existenta)...cancer, suicid, crima cu premeditare de la un baton de ciocolata, a doua venire a lui Hitler etc.
Nu ma ingrijoreaza nimic pe lumea asta, decat siguranta unora...cu care iti planifica viata!