| Sindy02Marty a întrebat:

Am 25 de ani, si am casa foarte mare! Ma bucur.Ma dau mare la toata lumea cu asta si am 2 caini si 2 pisici, 2 garaje mari.Am casa cu scari, si la baie am si jacuzzy.Intr-o zi, a venit prietena mea Cosmina pe la mine.Mi-a spus ca a venit sa-mi dea 10 milioane imprumutati de la mine. Apoi mi-a spus ca are nevoie la baie.Am lasat-o sase duca.La baie am camere de supravegheat,si am vazut tot ce a facut acolo.A dat drumul la jacuzzy,si a lasat asa robinetul pana s-a dus pisica sa-si ia jucaria ascunsa de ea.Pisicii mele ii este frica de apa,si in baie a rupt perdelele si a zgariat-o pe prietena mea cosmina,care daduse drumul la jacuzzy. Pisica a fugit repede cu o groaza de apa, si mi-a inundat casa.Pe Cosmina am dat-o in judecata,si de acum incolo nu o sa mai vorbesc cu, si o sa-i ster si numarul de telefonm si adresa de mes.

Răspuns Câştigător
| Almássy a răspuns:

Da si eu am casa mare dar si putina minte laughing

35 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Instanța nu acceptă probe video.winking

| PotcaPădurii a răspuns:

Ca sa te ajut, iti voi dona un scaunel, o funie si un sapun. Spanzurare placuta!

| W3R4 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Cata generozitate! laughing

| AikkoxD a răspuns:

Ce stupid. Împuşcă-te!

| Fiction a răspuns:

Esti retardata? Intr-o intrebare ai spus ca ai 10 ani.Acum ai 25. Wtf?

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru Fiction):

Creste din zi in zi. Primul simptom care arata ca are boala Boulomflebita (adica nebunie)

| Sindy02Marty explică (pentru Fiction):

A spus verisoara mea acolo

| Fiction a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Mda,sigur.dar la profil poza? Arati de 25 de ani cum arat eu ca un paianjen.Hai,termina trollingul, ca nu esti amuzanta.

| Sindy02Marty explică (pentru Fiction):

Crezi ca tu esti, cap patrat?

| Fiction a răspuns (pentru Sindy02Marty):

rolling on the floor Tu sti ca de fapt suni ca o proasta? Sa stii ca ma distrez bine pe seama ta.winking

| epurel a răspuns:

Hahahaha, du-te ba! mori de ras mancati-as! *not*

| Satanique a răspuns:

Fa-ti harakiri cu tirbusonul -_-

| W3R4 a răspuns:

In primul rand, ce cauta la Trivia/Amuzante? Nu vad nimic amuzant!

In al doilea rand, de ce dracu' m-ar interesa casa ta?

In al treilea rand, du-te si impusca-te, ca oricum tara geme de prosti!

P.S: Ia-o si pe Cosmina!

| Sindy02Marty explică (pentru W3R4):

Taci din gura paranoicule!@

| W3R4 a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Papusa,sunt fata!
Uita-te intai la nume inainte sa insulti pe cineva!
Si sunt sigura 100% ca habar n-ai ce e aia paranoic!
Deci, phbbbbt

| Sindy02Marty explică (pentru W3R4):

Deci,numele tau de fata e de baiat

| W3R4 a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Veronica? Mume de baiat?
Mai fata, tu chiar esti proasta sau te prefaci?

| Sindy02Marty explică (pentru W3R4):

Bai fato, scrie Verutza

| Fiction a răspuns (pentru Sindy02Marty):

E o porecla.Dar imi dau seama ca esti atat de toanta incat nu-ti dai seama de asta.

| Sindy02Marty explică (pentru Fiction):

Stiam si eu, daca vrei sa stii, am spus in gluma.Nu trebuia sa-ti irosesti timpul petnru mine! 111

| Fiction a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Nu prea seamana a gluma.Dar ai dreptate, nu merita sa-si iroseasca cineva timpul pentru tine.Sayonara!

| LorenaCorina a răspuns (pentru W3R4):

Ai pus punctul pe I bv

| W3R4 a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Bai proasto, dar vine de la Veronica!

| W3R4 a răspuns (pentru LorenaCorina):

Mersi! happy

| W3R4 a răspuns:

Aha,deci tu ai pus intrebarea aia, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti atât de penibilă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce ar trebui sa ne pese?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoooooooooooooL =]].

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Eu zic ca esti traznita.
In primul rand eu spun sa nu te mai dai mare. pentru ca cine vede aceasta intrebare ''penibila'' pot sa spun asa. rade si cu curu' de tine.
In al doilea rand :Ce drequ' ma intereseaza pe mine?
In al treilea rand: Du-te si impuscate sau spanzurate fa ce vrei. Nu avem nevoie de retardate ca tine..pentru ca oricum lumea asta e de **** deja.

| GasaiYuno a răspuns:

Asa si acum ce ai vrea sa facem?

| KaterinkaBoy a răspuns:

Imi place casa ta insa tu ramai in continuare penala.

| thefighter1 a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata :*

| DracoMalfoy a răspuns:

Mda. Stupid...

| ganutzu a răspuns:

Esti defecta...trebuie sa fii dusa la remat.

| IonIonut a răspuns:

Mda...tu intr-un comentariu ai 10 ani, in altu 13, si in altu 25. Ce repede cresti! rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))