| mirceavladoiu85 a întrebat:

De ce toti meteoritii aterizeaza numai in cratere?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand meteoritii cad, nu aterizeaza.Ca nu sunt avioane, cum spune si MateiSebastian.Si in al doilea rand ei creeaza acele cratere.Da drumul in praful de pe strada la o pietricica sa vezi ce se intampla.Cati ani ai? Ca nu pari prea rasarit de mult pe lumea asta.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru darrio2007):

Iti dai seama ca e T/A, nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Bineinteles.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru darrio2007):

laughing Tu nu dormi la 6?

| darrio2007 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Nu.Deja la 5, 30 imi beau cafeaua.De ce intrebi?

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru darrio2007):

Mi se pare destul de devreme. big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Eu mai si muncesc.Acum sunt in concediu.Cand incepi serviciul la 7 si ai mult de mers trebuie sa te trezesti devreme.

| Doub a răspuns:

Au Gps.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
E UN MISTER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asta va rămâne mereu un mister...

| MVRARIVM a răspuns (pentru anonim_4396):

Paradoxul este un teren de joaca pentru genii. Simpla dar complicata intrebarea lui Mircea. Si ca sa aprofundez un pic: Ce a fost mai intai, oul sau gaina, oh pardon...craterul sau meteoritul?! happy Scuzati aberatiile, doar ma sparg in figuri pe T/A. happy

| MateiSebastian a răspuns:

Acolo ii indruma turnul de control sa aterizeze.
Logic :/

| evileyes a răspuns:

Craterele sunt formate de energia cinetica pe care o degaja meteoritii la impactul cu pamantul, meteoritii cauzeaza craterele la aterizare happy

| MaximilianVirus a răspuns:

What's up, nigga?