| Geanin a întrebat:

imparatie T/A!
Va vorbeste generalul Geanin!

Astazi la data de 21.08. 2015, ora 18:01, userul FreyLike dores nesilit de nimeni sa faca parte din comunitatea noastra.

Cine doreste ca userul FreyLike sa faca parte din comunitatea noastra si sa ne inveselasca in fiecare zi cu raspunsuri si intrebari amuzante?

Puteti incepe de acum, ora 18:04 cu votul. Da sau nu?

Domnisoara Colonel Kama Sutra este ruga ca imediat dupa terminarea voturilor sa o testeze pe FreyLike, stiti domnisoara, testele de care ziceati dimineata... Sunt pregatite?

Atat!

*imnul T/A*

Traiasca Natiunea T/A!

28 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Da' cine cotoiu' meu te-a ridicat in grad de general, trompetist nu-ti place?

| AvalohAlyn a răspuns:

Tu stai pe TPU doar sa postezi la T/A?happy

| Geanin explică (pentru AvalohAlyn):

Atata timp cat sunt general al acestei puternici natiuni nu pot sa-mi permit sa cotrobai in lung si-n lat prin alte categorii, in timp ce supusi mei au nevoie de ajutorul meu.

P.S.: Celelate categorii sunt plictisitoare, mai e ceva interesant cateodata pe Stiinta si Filosofie...

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Geanin):

*cough* dragoste si sex *cough*

| Geanin explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Si alea!
*pervers time*

| RainmakerX a răspuns:

Votul tau ajunge...doar tu esti regele pana la urma laughing

| Geanin explică (pentru RainmakerX):

O, vai!
Ma flatezi!
Stii doar ca sunt un simplu colonel, Amirale Blytz!
Regele T/A nici nu a fost gasit inca

| RainmakerX a răspuns (pentru Geanin):

A, da ...am uitat... atunci "Da!"

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca imi da ceva acolo, de o maslina, o berica, are si votul meu.

| FreyLike a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu, nu...te-ngrasi de la o maslina, si de la o berica s-ar putea sa te-mbeti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreyLike):

Deci îmi dai asa:
Ciocolata
Droguri
Bere
Sare
Lămâie
Si ma lasi sa te musc de mana. Esti fata da? Numele, varsta si ce ai mâncat aseară. Hai mai repede cu răspunsul. :]]
Aici suntem oameni pașnici. Opaa...nu mai am benzina la drujba, ma duc sa omor pe unu sa vad cum merge cu sânge. Cum am spus. Oameni pasnici.

| FreyLike a răspuns (pentru anonim_4396):

De la cioclata faci cariiwinking
PAS
te-mbeti
ti se face sete, nu-ti dau apa
lamaia nu face bine la smalt

Deci, nurolling on the floor

| FreyLike a răspuns (pentru FreyLike):

Ciocolata*

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreyLike):

rolling on the floor auzi la ea, ma imbat...eu sunt betivan de meserie.
Da numele si varsta mi le spui? Hai, pentru ca sunt un dragut, îmi spi cum te cheamă? Si ce varsta ai?

| FreyLike a răspuns (pentru anonim_4396):

Nopewinking

| Geanin explică (pentru FreyLike):

Ca mentor al tau trebuie sa-ti spun sa nu o bagi in seama pe DaisukiFIMOZA.
E doar o betivanca, bautoare de spirt care ne face categoria de ras.

Semnat, Geaneralu Geanin, pentru o natiune mai buna...

| FreyLike a răspuns (pentru Geanin):

rolling on the floor Daisukifimoza rolling on the floor

| Geanin explică (pentru FreyLike):

Lol! Mort!

la t/a primul lucru important e simtul umorului!

| FreyLike a răspuns (pentru Geanin):

Era foarte greu sa-mi dau seama, mersi ca m-ai luminat tu * sarcasm ( in caz ca nu-ti dai seama ) * rolling on the floor

| Geanin explică (pentru FreyLike):

Sa stii ca nu mi-am dat seama!
*sarcasm*

Gata! Sarcasm battel!

| FreyLike a răspuns (pentru Geanin):

Nu stii sa fii sarcastic deloc tongue

| Geanin explică (pentru FreyLike):

Am zis sa iesi de pe T/A!

Cum poti sa-i spui asa ceva tatalui tau?

| FreyLike a răspuns (pentru FreyLike):

Sa nu radeti de mine, dar la 8 plec, ma uit la Yaman ( cum ziceam, nu radeti ca ma uit la filme turcesti )

| FreyLike a răspuns (pentru Geanin):

Nu esti tatawinking

| Geanin explică (pentru FreyLike):

Hahah! Sa radem de tine ca te uiti la seriale turcesti!

Dar te intorci maine nu? Stii imi place putin de tine!

Fraiero, cum ai putut sa crezi ca-mi place de tine!

Call me!

| FreyLike a răspuns (pentru Geanin):

Of, of, of...

| KillMePlease a răspuns (pentru FreyLike):

sall, fata. cf?
hai să fim prieteni.
eu sunt martin, am 11 ani şi-mi place să mă bat singur şi să o cert pe mami.
bff?

| LaughingKarima a răspuns:

Nu e votul tau indeajuns?
Eu votez 'DA' generale.
Crezi ca poti face asta si pentru Noely, generale Geanin?