| SergiuBoss11 a întrebat:

Capitolul 3
Surghiunul Miezinului!
Dimineata urmatoare,razboinicii au ajuns in capitala, iar captivul era legat de o cruce.Intampinarea a fost colosala,toti oamenii venind sa-i vada chipul celui mai nemilos talhar.
Nu pot fi acordate circumstante atenuante faptelor sale,dar societatea,era si este un monstru mult mai rau decat miez..."Oamenii sunt rai si egoisti,ar face orice ca sa le fie bine, absolut orice.Eu.am ucis ca sa fiu fericit,exact la fel fac si ei.".Era imbacsit locul de tarani plini de balega,rai, vulgari si inapoiati.Pe langa ei,miezul,era ca un pui de panda neprihanit.
Aceste fiinte reduse aruncau cu nuci in miez,umileau nucile! Pentru miez acest lucru era de neconceput!"Zeule nuca! da-mi putere ca sa ucid acesti criminali!". Lacrimile de nuca ale lui miez se dilatau cosmic, spintecand dimineata.Un singur lucru ii mai linistea sufletul ranit acestui biet talhar.Chipul lui Lady KamaSutra care era pe cal in fata lui.Se intorcea din cand il cand si il privea ca si cum s-ar simti vinovata de tot.
Aceasta avea sa fie cea mai trista zi din viata miezului,dar cu toate acestea spera,nadajduia ca totul va fi bine si ca trecand prin aceasta umilinta va intra in gratiile lui Lady KamaSutra

Nu clipise bine, sarmanul Miez si un foc puternic se aude din apropiere.Oamenii erau rand pe rand spintecati de catre ghiulelele de tun ce impanzeau cerul asemenea unei armate de albine ce roiesc in cautarea unui nou stup. Miez dorea din rasputeri sa o salveze pe Lady KamaSutra!

Va urma...

9 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

straight facestraight facestraight face
draguta poveste

| AtsukoKure a răspuns:

Ai de capu meu cat de talentat esti o.o
Si vorbesc serios.
Imi plac mult personajele happy

| Mieeez666 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Mie nu. laughing

| AtsukoKure a răspuns (pentru Mieeez666):

Di ce ba? Criminalule big grin

| Mieeez666 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Personajul principal e un handicapat. laughing

| AtsukoKure a răspuns (pentru Mieeez666):

Ba nu stiu, mi-o cam opus rezistenta in lupta aia.

| Mieeez666 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Tot handicapat e. laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Sustin afirmatia