| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai ferma si drastica decizie pe care ati luat-o vreodata? Eu mi-am facut toata tema la limba matematica, fara sa sar niciun exercitiu si fara sa arunc nici cea mai mica privire la sfarsitul cartii, dupa rezultate. Stiti de ce-am facut asta? Pentru ca n-am avut tema.

38 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sa nu mai raspund la intrebarile din aceasta categorie care a devenit un chat de infantilisme si indemnuri la ucis, de creat compuneri si desene de gradinita! Aleluia!

| anonim_4396 explică (pentru anad):

1. NU ai NICIUN drept sa vorbesti asa despre T/A.
2. Te bagi ca musca-n lapte, ca sa nu zic altceva.
3. Tocmai ai facut-o.

| anad a răspuns (pentru anonim_4396):

Argumente doar de pe aceasta pagina: "teroristi cu mitraliere", "am fost impuscat ", "Esti asasin","Moarte placuta! ","m-au legat de un camion "," plin se sange"," 10 teroristi in spatele tau, inarmati cu ak-47", "mi-ai spanzurat ursuletul", "Au tras 30 de gloante", De-ai muri odata" etc!

| anonim_4396 explică (pentru anad):

1. Ai auzit de cuvantul,, UMOR''?
2. Si ce e in neregula cu lucrurile astea, Domnule Savant?

| anad a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai nimic, ucid umorul si e pacat de categoria care ar trebui sa fie amuzanta, umoristica!

| anonim_4396 explică (pentru anad):

Soarta.

| SuperMagicSmile a răspuns:

M-am sculat azi din pat.

| єχcєєℓ a răspuns:

Limba matematică?laughing
Apropo văd că-ți place poza pe care am ales-o euhee hee

Și ca să-ți răspund la întrebare.M-am culcat fără să mă spăl pe dinți într-o seară...

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Da, imi place la nebunie.

thinking Nu te-ai spalat pe dinti?! RUSINE!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce era să fac dacă nu mai aveam pastă de dinți?

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Imprumutai si tu de la... ma abtin.

| suităr a răspuns:

Eram in corul scolii si am facut o repetitie in ora mea de sport.Problema era ca eu doream sa joc fotbal cu restul clasei( noi de obicei jucam handball) pana la urma cu inima franta am mers la repetitie.iar dupa aceea, de nervi, am renuntat.

P.S profesoara indrumatoare tipa si ne tolocanea mereu ca nu cantam bine

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

A fost atunci când m-am hotărât să devin asasin.

| anonim_4396 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Esti asasin?

| anonim_4396 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

crying Tu mi-ai spanzurat ursuletul! crying

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Au tras 30 de gloante in mine, dar inca sunt viu.Crrr

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

*nu vreau sa moara*

Sunt doar 30 de gloante! De-ai muri odata, sa scap de tine!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand eram tanar fecior, eram mare vanator,
Dar acum eu sunt vanat si la oua numarat.

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

rolling on the floor Atat de comic, ca de obicei! rolling on the floor

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu aş omorî niciodată un ursuleţ pe pluş şi nici un ursuleţ adevărat. Crede-mă! Le iubesc!

| anonim_4396 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Atunci cine a fost? :-s

| suităr a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu mai cred ca vei iubi ursii dupa acest Pedobear romanesc :Http://i1.wp.com/bancosul.ro/wp-content/uploads/2012/05/ 546523_284234581671353_213336958761116_626233_2045454460 _n.jpg

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru suităr):

Nu merge link-ul.

| suităr a răspuns (pentru suităr):

Nu merge linkul, nu-i asa?

| Speed99 a răspuns:

M-am pierdut la " limba matematica "

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Poftim?!

| ww2Totenkopf a răspuns:

Eu m-am trezit brusc, din cauza unei trompete.Era cald afara, toti erau costumati in haine de camuflaj, inclusiv eu. Dupa 3 km de alergat, ne-a pus sa mergem prin desert, unde am fost intampinati de niste teroristi cu mitraliere.Ce sa fac acum?

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Culca-te la loc!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot! Suntem incercuiti si am fost impuscat in bratul stang si in abdomen!

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Moarte placuta!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai eu am supravietuit, acum m-au legat de un camion si daca nu tin pasul durere mare iese.

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

:bd

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum m-au pus sa stau cu fata la un zid plin se sange.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Într-o dimineaţă, la mătuşămea, verii mei au dat butna în cameră şi au început să dea cu lingurile de metal în oale şi să bată capacele, ca să mă trezească.
Iar într-o dimineaţă, în tabără, băieţii au dat buznaurlând la noi în cameră.
De ce nimeni nu mă lasă niciodată să dorm?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

In acest moment, pariezi ca nu stai cu fata la un zid plin de sange, cu 10 teroristi in spatele tau, inarmati cu ak-47.

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Asta e scarbos...

| Seducatorul a răspuns:

Soft!