| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost jucaria ta preferata din copilarie? acea jucarie care te facea cel mai fericit?

44 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ken
Imi puneam sora mai mica sa-l pipai--
...sa-l imbrace.

| KamaSutra a răspuns:

Hmm,nu e o jucarie dar daca aveam creioane colorate si hartii, eram cea mai happy

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Sau creioane pe pereti....huh, ce vremuri... laughing

| Meez a răspuns (pentru KamaSutra):

Hârtii? Bişi pliz, pereţii direct. laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

un iepure gri de jucarie

plot twist: inca dorm cu el

| MskDesign a răspuns:

O scara.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cred că era un ursuleț koala de pluș. Îl chema "Koala". Original, nu? smug

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Foarte original. By Sweety

| Croampa a răspuns:

Katana! devil

| Sociopat a răspuns:

Pisica de mare de jucarie pe care am furat-o de la gradinita.

| drogh a răspuns:

Omul.

| TiberiuFasole a răspuns:

Figurina yu-gi-oh.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Eu aveam carti de joc cu toate monstruozitatiile din anime. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-au placut niciodata jucariile daca nu faceau ceva.
Vedeam copii care plangeau daca nu aveau plusurile dupa ei si eu tot nu intelegeam ce era asa special.
Jucaria mea preferata era sor'mea.
I-am dizlocat si umarul, odata, din joaca.
Ea era aia care stia ce sa facem. Ori ne jucam cu coarda, ori cu cartile de joc (ea pierdea mai mereu), ori la prajitureala cu nisip ( pana am invatat eu cum sta treaba cu cuptorul).
Pe urma s-a facut mai mare si, oarecum, nu mai suntem atat de apropiate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu ma jucam cu nisip. I-am dizlocat umarul varului meu... fara sa vreau. i-am spus sa se dea peste cap, si ehh...pai, a cam cazut. dar nu cred ca a fost vina mea. da.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aveam pana in 5 ani cand i-am dizlocat umarul sor'mii laughing Am vrut sa fac o miscare din Spioanele rolling on the floor Ce sa-mi ceri, eram un copil prost pe atunci.
Vorbeam cu toata lumea si culoarea mea preferata era rosu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uuuuuu...copii miciiiiii!
Eu il imitam pe Sportacus, cand s-a intamplat. Ce vremuri....ma uitam la Timon si Pumba. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu faceam si pe sirena rolling on the floor Si eram Irma sau Ima, cum o chema pe aia roscata din W.I.T.C.H

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi placea sa ma uit la Winx. aveam si papusile...acum arata ca niste vrajitoare...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si mai erau niste oameni imbracati in costume de cauciuc si aveau o antena thinking Nici acum nu stiu cum se numeau desenele alea, dar ma speriau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu...sau Ed Edd si Eddy... celerii Ezi.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveam multe jucarii.Imi placea sa inec barcute de hartie in cada. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Rautate...cum sa ineci barcutele. Ce nemilos esti.
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

Un soldatel fara cap laughing

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Tu vei fi jucaria mea pentru totdeauna. *wdf*
.

Unicorni.

.

l
.

Glumesc. Imi placea mancarea. *forever alone*

| anonim_4396 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Mai da tu esti fata?

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ai observat suntem la T/A. Si sunt un cuţu.

| anonim_4396 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Stiu unde suntem. Dar sunt curioasa.

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Ma rog, sunt baietoasa. Si tocilara.Dar am ochelari roz (singurul lucru feminin la mine in afara de tampoane), deci sunt fata. Hmm, am zis prea multe.

| anonim_4396 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Uuu, imi faci tema la mate?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O fac eu.
La ce sunteti? La trigo, la progresii?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa...cred ca ecuatii de gradul 2, sau ceva de genul... ceva cu un tabel. oricum trebuie sa trecem la alt capitol.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ecuatii de gradul 2... Incearca cu delta.
Tabelul... de adevar sau de la functii trigonometrice?
Dar voi, astia de la filo, ce faceti la mate?

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Cre ca Mikey Mouse... Era un fel de papusa, cred...
Acum ma inspaimanta :/

| Meez a răspuns:

Fuioru'. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Meez):

Cu fuiioooooruu' laughing