| Aleksutzu a întrebat:

Care e mai frumos? >: Phineas sau Ferb >:?

Răspuns Câştigător
| NumePublicAnonim a răspuns:

Phineas e dragut, dar Ferb...

... ma excita laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
Majuscule afurisite sad

15 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Sau

| lalalalallll a răspuns:

Niki oonoo Boof@rd @l@ b@7@oo$ sexxxy

| RockaruL a răspuns:

Mama lor.

| Trinitas a răspuns:

Ed. Monospranceana lui ma excita. Dar imi place si fesul lui Dublu Ve.

| AnneBre a răspuns:

Mie imi place Doofenshmirtz.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Capu' lu' Phineas imi aminteste de triunghiurile de la geometrie, iar parul lui Ferb imi aminteste de suvitele mele pe care nu le mai am * plange *! ( Bogdanux stie cata " durere " si " suferinta " a fost pe capu' meu * dramatic mode off *. )

| Zendaa a răspuns:

Perry :X

| ShimmEr a răspuns:

Cine-i phineas, cine-i ferb?

| WhatMeanLove a răspuns:

Lol,matematicianul!

| NothingToEat a răspuns:

Issabela

| justtrust a răspuns:

Ala cu capu ca un triunghi ca are mintea in colturihappy

| pufygirl26 a răspuns:

Phineas

| Delyaa98 a răspuns:

Pai sunt numai personaje din desene animate...Dar Ferb-mi se pare mai frumos.

| aaddii a răspuns:

Cel mai tare personaj mi se pare perry dar ca sa-ti raspund intrebare phineas