| lumeaimizicefane a întrebat:

Care este asemanarea dintre un ginecologist si animedaisuki?

Răspuns Câştigător
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Fane...daca vin la tine, vezi care e diferenta. Da mai vezi tu vreun anime? Ca eu vad doar un Daisuki.

34 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Nici unul nu pune intrebari amuzante pe TPU hahahah

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Hahahahaha, uite cine vorbea... Amuzimus iti zic. Auzi la el tupeistul.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar sunt fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Haaaaaa? Ce mă? Tu mă minti acum... Nu?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Deloc. Asta e a doua oara saptamana asta cand mi se intampla sa fiu considerata baiat

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aw...pai daca ai poza de profil cu tipul ala... Si eu patesc asta.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa spui asta? E clar ca e o fata in poza laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Hahah foarte amuzant
Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

E băiat cu aspect feminin, dar băiat e.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci, nu vad eu bine? Daca ala/aia, ce o fi, e băiat, atunci mie o sa îmi iasă 10 la mate semestrul ăsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eh, cu 10 nu te alegi, dar băiat e

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Am luat 10 in teza semestrul trecut, dar am avut un 7 si nu mi-a mai ieșit. După cum spune profa, " Nimeni din clasa nu este de 10 la matematica! Ar trebui sa vedeți ce fete aveti când va explic la geometrie".
Eu fara 10, poza fara baiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ha... Eu am scos cu greu media 6, si tu vrei 10.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea eu, dar s-au dus vremurile in care aveam numai 9 si 10 la mate. Am și un 7. Chiar așa, care a fost cea mai mica nota a ta din generala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Aaaaaaa, am luat un 4 la romana. Dar media mea a fost mereu peste 9. Ciudat ca in generala aveam media 8 la mate, si acum 6. Oricum, la ce mate facem noi, mai bine te lipsesti.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu acum nu ești la filo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ba da. Dar din clasa a 11-a nu mai fac mate. 9-10, prăpăd. big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. Oricum eu la liceu as vrea sa ma duc la mate-info. Dar poate ma răzgândesc intre timp, mai am pana la liceu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

E...nu mai e mult. Prima data când am aflat ca sunt la filo, am fost foarte fericita. Si la noi sunt doua clase. 9C si 9B. Si 9C e prima clasa de filo si B a doua. Si eu credea ca sunt la B, dar când am aflat ca sunt la C, am fost chiar devastata. Nu-mi doream sa intru acolo, din motiv ca sunt in aceeasi clasa cu o fata care mă considera rivala ei, cu toate ca eu nu am avut vreodată vreo treaba cu ea. Moare de ciuda daca iau o nota mai mare ca ea, sau daca iau vreo nota mare, sau la fel ca a ei. In generala făcea pe sefa cu toti, si cu mine nu-i mergea, si comentam. Si acum nici nu vreau sa o mai vad. Intr-a 10-a mă transfer la B, cu toate ca mam, nu vrea. Dar trebuie sa o conving.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

In orice clasa este cate unul dintr-asta care sa se creadă mai bun ca toți si bla bla bla. Si eu sunt tot C. Sper sa o convingi pe mama ta. Spune-i ca ii dai ciocolata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Da... As vrea eu sa meargă doar cu ciocolata. Dar cred ca mă va lasa. Trebuie. Daca nu.iar încep sa mă comport ca un copil mic si sa plâng. Da..recunosc uneori plâng ca sa obtin ceea ce vreau.

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cu exceptia mea.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Si a mea
Pe cine pacalesc...

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cred ca sunt singurul de aici care cutreierand temeliile acestei categorii, nu a avut nici o indoiala ca ai putea fi baiat. Si serios acum, eu cu ochi de miop si cu parbrize de -2 la ochi si vad ca esti fata, iar pijamalele acelea ..grrrr

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Se vede ca de cand am aparut eu, lumea incepe sa rasara la suprafata pentru a intampina imparatul acestei categorii care nu este nimeni altcineva decat eu.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Pai iti multumesc, cred
Si imi plac pijamalele

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mama natura e generoasa cu tine, pentru o fata de 15 ani, nu?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Stai putin, tu de unde stii? Oricum, hai sa vorbim altundeva, aici iar abia apar raspunsurile.

| Exilee a răspuns:

Inexistenta la fel ca nul din ei? Ma rog, poate DOOM-ul de 1 martie il va sadi si pe el acolo, dar ai o samanta?

| TiberiuFasole a răspuns:

Litera "N".

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Zau...ce teorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai dat funda pe răspunsul ala? Pe bune... Asta..auzi mai ai si alte întrebări?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asemanarea e că nimeni nu se teme de unsuros până când aura soarelui dă savoare albinelor din jungla de jeleu și mâine am fi fost băiat fată dar mi-a fost lene să-mi bag rușine în plăcintă și deci am rămas tot Tutbox și tot sexy sunt.