| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este cea mai hazlie intamplare care ti s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| Rapperităă a răspuns:

Acum cateva ierni mergeam pe trotuar iar in fata mea, la o distanta de vreo 3 metri, era un grup de baieti, la un moment dat a alunecat unul si a cazut rau. Am inceput sa rad foarte zgomotos iar ala s-a intors si s-a uitat urat la mine. laughing Nici nu imi revenisem din ras si am alunecat si eu fix in locul in care alunecase si el. Atunci s-a intors tot grupuletul tipului si au inceput sa rada si ei de mine. laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Rapperităă a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

laughing.

| RAY a răspuns (pentru Rapperităă):

Ce romantic

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa ma comport cu cumnata intr-un mod asemanator fratelui si ea din instinct sa se intoarca foarte hotarata sa ma sarute laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Bacemi):

Asta da baiat istet bravo!

| Bacemi a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ah shut up laughing

| Kanpeki a răspuns:

Cand m-am dus la scoala fara ghiozdan. Eram in clasa a treia. Bineinteles ca m-am intors acasa si apoi iar la scoala...

| RAY a răspuns:

Mi-am uitat iubita la altul in pat, multe dar trec peste toate bune si rele

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cand ti-am raspuns tie la intrebare, era sa mor de ras cat de neamuzant pot sa fiu.