| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai jenant si penibil lucru făcut de voi? Al meu este acesta:
Eram in clasa a7-a, la ora de sport. In pauza alergasem mult si eram epuizat. Profesorul m-a pus sa fac exercițiile acelea în care stai întins pe saltea si unul te tine de picioare si trebuie sa iti îndoi spatele in exterior, v-ati prins voi. Asa, când m-a pus pe mine, a mai pus o fata, pe salteaua cealaltă. Eram practic fata in fata, la cativa cm distanta. Cum am spus, eram epuizat. Am făcut vreo 3 exercitii si după, fără sa vreau, mi-a sărit toata saliva din gura, pentru ca nu mai puteam rezista de oboseala, si chestia e ca a sărit totul pe fata ei. Fraaate... M-am simtit groaznic. Mi-a spus ca sunt scârbos si dement... Da, meritam.
Acum e rândul tău. Spune-mi cel mai penibil moment.

33 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Tch,odata un tip m-a scuipat in timpul orei de sport.
I-am taiat un deget, pe care l-am desosat si l-am prajit, iar urmatoarea zi l-am obligat pe tip sa-l manance.Haha,si nici macar nu i-am pus sare.

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Criminalii... big grin

| Doub a răspuns:

rolling on the floorSaraca fata.Paii..eram in ora de franceza (cred ca eram in clasa a9a) si ne-a dat proful test din "tacamuri".Si la un moment dat aveam de tradus cuvantul lingura din romana in franceza.Si eu in loc de "cuiller" am scris "couille" care inseamna testicul, dar na pe moment nu mi s-a parut nimic suspect.Si cand am intrat in clasa si am vazut ca toata lumea se uita la mine ca la "felu 14" (ca proful a avut grija sa afle ei inainte mea) si cand am aflat ce am scris m-am simtit..Nici nu stiam ce sa spun.Bine ca nu ne-a pus sa facem propozitii.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Franceza asta... Nu o sa o inteleg niciodată.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place, dar nah.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ora de română... întrebase careva în ce caz stă nu ştiu ce cuvânt din propoziţia "Vornice Moţoace, vino aici!"
Iar eu..."Domn' profesor, ce-s alea moţoace?"
Toată clasa a râs de mine, ar fi trebuit să citesc porcăria aia de nuvelă Alexandru Lăpuşneanul laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte amuzant, serios big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am trezit pe la 12 noaptea, credeam ca e dimineata si ca trebuie sa ma duc la scoala. Faza e ca eram atat de sigura ca e dimineata incat deja imi pusesem cerealele sa mananc. Daca nu ar fi venit sora-mea sa-mi spuna cat e ceasul sigur as fi plecat laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite un om căruia ii place scoala... Rar mai gasesti unul. Nu mă trezesc eu nici dimineata, noaptea nici atât... happywinking

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mereu mi se intampla astalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost o perioada in care am avut foarte multe lucruri de rezolvat, niste proiecte si nu am dormit 2 nopti. Cand a trebuit sa merg la liceu, m-am imbracat, aranjat, toate cele, dar am uitat sa imi schimb papucii asa ca am ajuns la liceu in slapi de casa, care nu au loc pentru degete laughing Toti se holbau la mine si nu intelegeam de ce, apoi mi-a spus un coleg rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

big grin big grin big grin Eu era sa plec odată, in papucii de casa cu ursuleti. Noroc ca am simtit ceva pufos in picioare. Da recunosc...imi plac pufosenile. Dar tu ai continuat, măcar eu am observat. happy big grin

| cosmina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca o sa stai mai mult incaltat cu acele "pufosenii", o sa uiti ca mine de ele si o sa mergi si tu cu ele la liceu/facultate sau oriunde altundeva. laughing "Pufosenii kawaii" laughing

| anonim_4396 explică (pentru cosmina92):

Mai am pana la facultate, abia sunt la liceu. Si nu ii dai jos nici daca m-ar plăti cineva. Sunt pufosi si flocosi. happy Doamne...ma comport ca un copil. Eh, mai am momentele mele de dragalasenie. Nu sunt mereu rece. happy

| cosmina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ziceam "pufosenii kawaii" :3 laughing

| anonim_4396 explică (pentru cosmina92):

Sti? Cu toate pufosenile astea, mi-am amintit ca sunt alergic la puf, pisici, pene, par, polen, hmmm toate încep cu p, ce ciudat...

| cosmina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuu cum sa fii alergic la pisici :o laughing
Si apropo, ciudat e faptul ca am dresat un pui de pisica sa aduca batul laughing rolling on the floor btw, sa speram ca nu esti alergic la toate lucrurile care incep cu "p" laughing

| anonim_4396 explică (pentru cosmina92):

Ahaaa... Sunt alergic la parul de pisica, iti spun ceva ce doar eu stiu. Îmi place sa musc urechile puilor de piseca. Dar nu tare, nu stiu ce am, dar îmi sunt foarte dragi. I Love cats!

| cosmina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce trist, sa fii nevoit sa stai la distanta de asemenea fapturi kawaii :3 sad btw, acum secretul tau zburda pe internet laughing :3
Okay... si acum imi imaginez cum un omse aproprie de un pui de pisica, alb si buf il musca de ureche, incet, incet :3 :o laughing

| anonim_4396 explică (pentru cosmina92):

Cine sta departe de ele...cum prind vreo pisica, ah, viata, cred ca am jegarat toate matele posibile. Si după, respir greu si mă deranjează ceva pe nas, alergie.

| cosmina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau de tine, dar si mai rau de pisici laughing :3 puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru cosmina92):

Pai... Da, are sens. big grin

| cosmina92 a răspuns (pentru anonim_4396):

^_^

| MishaIsMyHero a răspuns:

Păi... Astăzi mi-am uitat ghiozdanul acasă.

| anonim_4396 explică (pentru MishaIsMyHero):

Eu era sa îl uit azi de doua ori, odată in autobuz si odată când am plecat la amfiteatru pentru prezentările la istorie de ziua Nationala a României. Da, sunt cu capul in nori... happy

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| Ana00005 a răspuns:

Tot la scoala... aveam cotrol medical si ne-a pus sa facum si unul oftalmologic. Avea un panou si ne-a dat sa ne acoperim un ochi cu o hartie ssi cu celalat sa ne uitam.Totul bine, pana a ajuns la mine.Cand mi-a dat foaia cred ca creierul nu a vrut sa ma mai asculte pentru ca eu tineam deschis (din greseala) ochiul pe care il acopeream.Cand a vazut asistenta, m-am simtit super naspa cand toate fetele radeau si de parca nu era de ajuns, cand ma panichez zic tot felul de tampenii, m-am apucat sa zic ca m-am lovit la ochi si ca de atunci nu mai pot sa tin doar ochiul ala deschis si m-a intrebat daca am fost la oftalmolog si am zic ca da si ca mi-a dat o crema. laughing))))

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

big grin Si la noi a venit oftarmologul, si pe mine nu m-a lăsat sa intru, pentru ca nu erau parintii cu mine. Iti dai seama, aveam 3 ani, nu puteam sa fiu responsabil. Dar normal, nu putea sa ceara bani de la un elev. Ps. Eram intr-a 8-a. happy

| genifar45 a răspuns:

Eram în ora de italiana și a cazut perdeaua cu tot cu bățul ăla care o tine peste profa și pe colegii din fata [eu am dat-o dar nici acum nimeni nu știe cine a dat-o laughing ]

| anonim_4396 explică (pentru genifar45):

big grin Vor afla oare? Nimeni nu stie...winking

| genifar45 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa speram ca nu laughing

| Dayiii96 a răspuns:

Am luat stalpul in brate

| ofelia22 a răspuns:

Foarte amuzant! happy