| Kalla a întrebat:

Care este diferenta dintre Cola si Pepsi? (in afara de nume, sticla si culori)

Răspuns Câştigător
| eusuntsori a răspuns:

Cola este mai dulce la gust decat Pepsi happy

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu există Pepsi zero, numai Coca Cola zero.

| Furculingură a răspuns:

Cola e mai bună.

| єχcєєℓ a răspuns:

"Împarte o coca-cola cu Andrei, Mihai și celălalt tip"
Nu se zice "Împarte un pepsi cu... bla bla bla"

Mai era:
Poți fii beat pepsii dar nu beat coca cola.

| Ashadow a răspuns:

Pepsi îmi place mie mai mult smug probabil fiindcă conţine mai multă cofeina.

| Kalla explică (pentru Ashadow):

Te tine treaz pentru treburi nocturne.

| Ashadow a răspuns (pentru Kalla):

Neh,stau treaz si fara ala.

| suităr a răspuns:

Pepsi la puteeere!

| PedoBarbie a răspuns:

Există Pepsi Twist nu Coca-cola Twist.

| Speed99 a răspuns:

Fabrica (,) CocaCola e masonica, in schimb Pepsi e o fabrica normala din cate stiu eu.

| Kalla explică (pentru Speed99):

Da am auzit si eu chestia asta si chiar cred.Cica pun chestii in cola ca sa imbolnaveasca populatia sau ceva de genu.

| Speed99 a răspuns (pentru Kalla):

Nu doar asta, dar au semne masonice pe sticle, doze etc.
In logo, cuvantul : CocaCola (scris cu litere speciale de mana) se poate observa numarul 666. http://www.cremationofcare.com/images/symbols/666/666_logo.JPG
La fel ca la Disney, etc.

| Kalla explică (pentru Speed99):

Da.Si la naruto.Cand face ochiul ala rosu cu trei puncte, daca te uiti mai atent este sase sase sase.Cel care a creat Naruto a zis ca a pus 666 doar din joaca ca sa se prosteasca, ma rog happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cola o imparti, Pepsi-ul nu.
2.Cola nu rimeaza cu sexy, Pepsi da.
3.Pepsi e mai bun.

| Kalla explică (pentru anonim_4396):

Cola-istilor,pe el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kalla):

I-am facut praf pe toti Coca-Cola-isti tai, asta deoarece eu am baut 5 Pepsi Max iar eu nu au baut Coca-Cola Max deoarece asa ceva nu exista(inca o diferenta intre Cola si Pepsi)

| Kalla explică (pentru anonim_4396):

Dar exista Cola diet si Cola zero cu doar jumatate de calorie intr-un sfert de litru.Pepsi zero nu exista big grin

| onlyagirl a răspuns (pentru anonim_4396):

hee hee ce descriere draguta!

| Bia001 a răspuns:

Au gustul putin mai diferit

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Diferenta e. Ai inteles?

| Kalla explică (pentru TheKillerOfKillers):

Nu,eu nu vorbeste romanoaica.Eu vine de la djsbzrygfyrsg, acum nu suparat fii tu pe mine ca ma duc la mogazin.

| Snowal15lea a răspuns:

Pepsi nu scrie numele prostilor pe sticla.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Snowal15lea):

Altu care îmi ia vorba din gură sad
Perverşilor.