| Moon_Maddie_2002 a întrebat:

Care se pricepe la interpretarea viselor? Am avut cel mai ciudat vis! Am visat ca venea apocalipsa si deodata a incepul sa apara constructii uriase si ciudate din Minecraft in jurul casei mele, se auzeau zgomote ciudate, se cutremura pamantul si incepuse sa ploua cu furculite linguri polonice si tigai Dry Cooker. :/ Si vorbesc cat se poate de serios despre tigaile alea.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Deci vine Apocalipsa. Sunt curioasă cum arată Lucifer, adică... l-am văzut în filme şi în vis, dar trebuie să îl văd şi în realitate.

| Staind a răspuns:

In secret, vrei si tu o tigaie dry co.cker, ca sa traiesti mai sanatos.

| Aberdeen a răspuns:

Nu vine apocalipsa doar pentru că ai visat asta. Adică, în realitate, nu vine. Visele sunt rodul subconștientului nostru, deci visul pe care l-ai avut a fost generat de acea parte a creierului tău care ziua pare să doarmă, și seara să se trezească pentru a-ți face ordine în sertarul cu gânduri. Visul e o eliberare de sentimente, senzații, gânduri acumulate de-a lungul zilei/zilelor.
Interpretează-ți visele în funcție de experiențele tale personale, pentru că nimeni de pe acest site nu te cunoaște pentru ați da un răspuns precis, așa cum aștepți. Visele izvorăsc doar din ceea ce tu cunoști, din ceea ce ai trăit, din realitatea ta, nu provin din altă lume, provin din interiorul tău! Gândește-te bine, pur și simplu la tine, și vei reuși să-ți tălmăcești singură visele. Nu e nimic neobișnuit în a visa ceva ciudat, ilogic pentru mintea conștientă și limpede. Creierul se reface, și subconștientul lucrează pe timpul nopții; așteaptă-te să o mai ia pe arătură din când în când. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai avut pana acum vise premonitorii? Nu de alta, dar sa stiu daca este nevoie sa-mi aprovizionez buncarul.