| doreal a întrebat:

"Cartofi prajiti. Urasc ketchup-ul dar totusi daca e picant mai merge." Doar pentru ca urasc ketchup-ul mi-au sters adminii raspunsul?
Serios? 0-0

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Admina/adminul care a sters răspunsul tau, cu siguranta iubeste ketchup-il. E ca si cum ti-ar spune: "Te iei de ketchup, te iei de mine!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa-ti stric momentul de indignare, dar poate n-ar fi rau sa te uiti daca nu cumva s-a sters intrebarea la care ai raspuns si de aia s-au sters si toate raspunsurile de la ea.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Pruto : *arf* *arf* *arf*
UncleDolan: Pruto, pls.
Pruto : *arf* *arf* *arf*

| DonaldTrump a răspuns:

Ketchup-ul e misto mai ales ala picant, o meritai devil. vad ca nu intlegi cu ce admine ai de aface (cel putin Cristina din cate se pare) adica ultimele schimbari cu faptul ca nu poti posta x cuvant la x categorie e f**king bullsh*t.

| 56875 a răspuns:

"Bulanji" =]]]]]]]]]]]]]]]]]]