| Ikys a întrebat:

Cat de important este Iisus in viata voastra?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E? Nu e.

| Polaris a răspuns:

Cel mai mare boss, cel mai valoros, Iisus cel jmeker zis Hristos.
Iisus e cel mai tare, el nu va moare.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns:

Este la fel de important ca un telefon sunand in timpul sexului :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Nu ai spus bine, daca mai ai putin si vii, asa daca suna telefonul te distrage si cand revii dupa 5 secunde mai dureaza partitda laughing)

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cu alte cuvinte laughing Nu e bine venit deloc.Ca nucred ca adora vreun om sa fie intreruptrolling on the floor

| Pricked a răspuns:

La fel de important ca rahatul de pe talpa mea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DELOC
*compenseaza literele mari*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel de important ca ora de tehnologie.

| Carmen100 a răspuns:

Ai gresit categoia.

| Fernando9Torres a răspuns:

Ce-mi plac desenele astea :))
http://giphy.com/gifs/KYPnZKeN8aiFW

p.s: E important!

| Macryna a răspuns:

Si tu esti ateu? pffffffffffffffff cliseu. Isus este la fel de important ca Dumnezeu si Sfanta Fecioara, pentru mine sunt foarte importanti. Dar eu cred ca tu ai gresit categoria.

| Ikys explică (pentru Macryna):

Nu am gresit categoria. Vreau raspunsuri adecvate pentru categoria asta.

| Macryna a răspuns (pentru Ikys):

A ok

| Macryna a răspuns (pentru Ikys):

Oricum nu mi se pare normal sa glumesti pe seama lui Dumnezeu... Dar daca esti ateu pot spune ca nu am ce-ti cere.

| MateiSebastian a răspuns:

Iisus este foarte important în viața mea deoarece El mă ajută ori de câte ori am nevoie. Mă ajută să fac curățenie, să spăl vasele, El chiar m-a ajutat și la BAC, mi-a șoptit toate răspunsurile la ureche. Vă spun sincer, El este un tip de treabă chiar dacă mulți dintre voi nu vă dați seama. Este cel mai bun prieten al meu. happy
Sper că ți-a fost de folos răspunsul meu, să știi că El m-a ajutat să-ti răspund la întrebare.

| FionaFlower12 a răspuns:

Foarte important!