| IepureleCuLopată a întrebat:

Caut Iepuri cu lopată pentru a se angaja, îl ajutăm pe GroparuVesel, cine se oferă?

Să lase câteva detalii despre el și lopta lui.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Am pe cineva cu iepure cu excavator, dar e în grevă - refuză să sape gropile altora, că prea se obişnuieşte să se pice în ele.

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu n-am lopată. puppy dog eyes

| GroparuVesel a răspuns (pentru Musique):

Am cateva lopeti de rezerva.Sunt facute din antimaterie.

| Musique a răspuns (pentru GroparuVesel):

Nu,mulțumesc.
Mă bazez pe tine dacă am nevoie, vreodată. big grin

| GroparuVesel a răspuns:

Nu mai iau ma, dihanie, iepuri. Dupa ce ca sunt multi, se mai si inmultesc ca iepurii...pfoi! Ia-ti o nevasta daca vrei, dar doar atat ca o sa urmeze iepurasi.

| robijam a răspuns:

Mie imi place sa mananc iepuri big grin.

| Xtadelo a răspuns:

Iepurasi Playboy?

| Foxyyyy a răspuns:

Si daca nu-s iepure, ar fi vreo problema?

| GroparuVesel a răspuns (pentru Foxyyyy):

No,darling.Decat daca esti pepene galben.Atunci e o problema.Groparilor nu le plac pepenii galbeni.

| Foxyyyy a răspuns (pentru GroparuVesel):

Nu,nu sunt.Dar e o problema, nu am nici lopata. :-s

| GroparuVesel a răspuns (pentru Foxyyyy):

Am cateva lopeti de rezerva.Sunt facute din antimaterie.winking

| Snowal15lea a răspuns:

Eu sunt capra. Nume Vesela Strumfita. Lopata de un 1 juma. N-am degete deci ma las de groparie.

| ILoveTacos a răspuns:

Ma numesc Rapsodia si sunt fosta nevasta a lui Vasile(aka GroparuVesel,poti sa-l intrebi,daca ai nevoie de confirmare).

Am furat una dintre lopetile lui cele mai bune atunci cand am divortat, ca sa ma razbun, este facuta din antimaterie si e foarte dura.
Desi relatia dintre noi nu a fost una foarte lunga si placuta(isi iubea cimitirul mai mult decat ma iubea pe mine), doresc sa incheiem totul pasnic, si de aceea as fi incantata sa il ajut.

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

Poti sa o pastrezi fa! Am alta de rezerva intr-un loc stiut doar de mine si e mult mai bengoasa decat aia veche din antimaterie pe care urma sa o vand.

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Nu exista material mai scump si mai greu de obtinut decat antimateria, asa ca nu te cred.

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

Depinde si cum e conceputa fa.O lopata simpla din antimaterie e mult mai ieftina decat una cu compartimente si functii multiple. Tehnologia groparilor a evoluat mult in ultimul timp...

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Cum sa nu stiu cum a evoluat, cand sunt sefa a A.S.D.G?(Asociatia Sotiilor Divortate de Gropari)

Noi suntem cele care au inventat cea mai scumpa lopata de pe piata, Groapa3000, folosindu-ne de secretele pe care le-am invatat de la fostii soti.

| XBrunetteX a răspuns:

Eu il ajut deja. Sunt gropar ucenic cu diploma.
Lopata mea a sapat gropi ca http://www.google.ro/......tp?/imgres
O cheama Maricica si e cea mai lopacioasa lopata din lumea lopetilor lopatarilor.

Cea mai buna echipa :D.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Eu unicorn, eu avut o lopata care se numeste 'Unicornul roz'.

E foarte rapida, eu as fi recunoscatoare sa ma iei in echipa ta pentru ca eu nu avui experienta nici un pic.

| GroparuVesel a răspuns (pentru PŞtefaniaP):

De fapt, e echipa mea.happy

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Eu Andy sunt un gropar nou si n-am experienta dar impreuna cu tine si cu groparu`o sa facem cel mai tare mormant. Lopata mea se numeste Maritza (ma mai gandesc la un nume) dar eu o alint asa: Hai Maritzooo stiu ca poti si are varf de slefuitor.

| RegalusDekaron a răspuns (pentru Andyᵗᵐ):

Are umplutura de ciocolata sau de fructe?

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru RegalusDekaron):

Nu,dar daca vrei tu are.

| Dolofănica a răspuns:

Eu sunt un iepure dolofan. Îm iplace rozul și îmi place să mănânc tocos. Pe lopată mea o cheamă Mocolina. Te rog să mă angajezi.

| Smile2BHappy a răspuns:

Sunt un iepuras roz bonbon cu bulinute verzi si zbor pe unicornul meu de sub pat, cautand noi aventuri cu prietena mea Poly (lopata).

| ooolifeoolol a răspuns:

Nu stiu nene, eu acum nu as vrea decat sa bat niste pitici.