| alice_8629 a întrebat:

Ce ai visat aseara?

27 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Am visat ca m-a mancat o musca sad, si nu am putut dormi toata noaptea...

Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Capre.

| bombănucleară a răspuns:

Intuneric.

| Radioactive a răspuns:

Ceva pe băţ(o îngheţată, la ce te gândeai?).

| Radioactive a răspuns:

Auzi, ţie ce ţi se pare stupid? Că pui întrebări stupide la T/A şi ne dai nouă(la majoritatea răspunsurilor) voturi stupid/nefolositor? Nu îmi pasă de voturi, dar mi se pare o chestie stupidă...tu ne întrebi, noi îţi răspundem fiind la această categorie. Vrei să ne controlăm visele pentru tine sau ce?

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Ca il omor pe Justin Biberon big grin

*isi face cruce* Da Doamne!

| Reew a răspuns:

Am visat ceva gen "adventure time",unde eram intr-un fel de mall care avea peretii facuti dintr-o saltea, iar eu incepusem sa sar pe pereti si asa am spart unul dintre pereti, formandu-se o gaura care m-a tras inauntrul sau.Acolo era o incapere, de aceasta data cu pereti normali, dar gri.Intr-un colt statea pe un fel de tron o regina care mi-a dat o sarcina foarte importanta(atat de importanta incat acum nu mai imi aduc aminte despre ce e vorba),dar stiu ca atunci cand am iesit din acea incapere,regina m-a urmat si nu stiu cum s-a transformat intr-un pufulete,care a sarit intr-o punga de pufuleti si imi spunea "du-te,salveaza-te!".
Ei bine cam atat a fost,fiindca a venit maica-mea si incepea "scoala-te,haide!" si eu "ahh,nu, nnu reginaa... pufuletii, vreau pufuleti!" si parca am inceput sa salivez...

| レクス a răspuns:

Unicorni!

| mgtow a răspuns:

Nimic.

| gabrielutzu a răspuns:

Am visat ca toate c.rvele si pitzipoancele se transforma in fete ca lumea, dar e doar un vis.

| Captive a răspuns:

Ca azi o sa-ti raspund la intrebarea asta...Tu?batting eyelashes

| TrendyHedgehog a răspuns:

Am visat ca sunt chuck noriss si ca am omorat toti prostii de pe TPU iar apoi am visat ca sunt o printesa si ca o sa se faca un nou continent cu numele meu.

| LauraLl a răspuns:

:-> pe sticla laughing) (sticla fiind un tip de la scoala) laughing)

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Era o inundatie de par pubian si erau caini cu covrigi in coada pe stradalaughing

| yellowalien a răspuns:

Ca eram in sesiune si dadeam examen la cel mai naspa prof din semestrul asta tongue

| AndraAlexaLove a răspuns:

Ca tata era directorul scolii si eu eram cea mai populara din scoala!
Cred...sau asta a fost ieri thinking
Nu conteaza...laughing

| Lynna a răspuns:

Ca dementii mei de colegi au pus cate un poster gigant cu mine in londra, paris, new york, tokyo, los angeles. Iar oameni din toata lumea ma urmareau sa-mi ceara autograful pentru ca credeau ca sunt o zeita care a venit sa ii scape de criza. Eu si nebunii mei de colegi ajunseseram in hawaii.

| Lynna a răspuns:

Am visat ca piratii din caraibe era realitate iar eu eram fata lui jack sparow.

| gaby_1815 a răspuns:

Nu mai tin mintelaughinglaughinglaughing

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Rufe`ntinse.

| Progeniturã a răspuns:

Am visat ca eram in pijamale si l-am vazut pe Dominic Monaghan de la balcon. Asa ca mi-am luat toate foile din sertar si un creion si am fugit sa ii cer un autograf.

| NoMusicNoFun a răspuns:

*** laughing



Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| catutzza a răspuns:

L-am visat pe baiatul pe care il placcrying

| uuuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

O inghetata cu capsune, ciocolata, bomboane si clatite cu finetti, dulceata si ciocolata.

| Stoica_Claudia_1979 a răspuns:

Eu am visat cu baiatul meu ca avrea par de culoare grizonat si pe vumnata cu un copiil mic an brate si cu un cercel an nas si l-am scos si ai l-am bagat an picior ei

Întrebări similare